Marysia odebrała nagrody

  • 16.08.2018, 12:41 (aktualizacja 07.01.2019, 12:51)
Marysia odebrała nagrody Marysia, zwyciężczyni konkursu Bobas Miesiąca wraz z rodzicami i siostrą Hanią
Mieszkanka Gliwic wygrała lipcową edycję plebiscytu Bobas Miesiąca. Organizowany przez redakcję Nowej Gazety Lokalnej konkurs, zatacza coraz szersze kręgi. W miniony piątek odwiedziliśmy Marysię - laureatkę naszego konkursu. Wraz z nią czekali na nas jej rodzice oraz pięcioletnia siostrzyczka Hania.

 

Rodzina przyjęła nas w swoim nowym mieszkaniu w Gliwicach. Okazja do świętowania była podwójna, ponieważ Barbara Wneko-Masłoń i Radosław Masłoń 10 sierpnia obchodzili piątą rocznicę małżeństwa. Specjalny tort przygotowany przez Słodki Kącik okazał się jednym z bardziej trafionych prezentów na ten dzień.

Marysia Masłoń urodziła się 6 czerwca. Jej rodzice są lekarzami. Tato pracuje w kozielskim szpitalu na oddziale anestezjologii i intensywnej terapii. Mama jest dr nauk medycznych o specjalizacji neonatolog w Szpitalu Wielospecjalistycznym w Gliwicach. Aktualnie przebywa na urlopie macierzyńskim. Zarówno pierwsze, jak i drugie dziecko przyszło na świat w naszym szpitalu.

Hania skończyła już dwa miesiące. Jej waga z 3,15 kg wzrosła już do ponad 4,5 kg. Jej ulubiona zabawka to pluszowy miś z napisem „Przyjaciel Marysi”, podarowany przez siostrzyczkę Hanię. Jak podkreśla dumny tato, córka rośnie w oczach i potrafi obdarować pięknym uśmiechem. Zaczyna też po swojemu mówić. Budzi się już o szóstej rano. Dużo je, lubi spacery i leżenie na brzuszku. To wymagająca dziewczynka. - Nie można jej od tak położyć i odejść. Trzeba pogłaskać, przytulić - opowiada Radosław Masłoń.

Tato Marysi, dużo i ciężko pracuje, ale gdy po wielogodzinnych dyżurach wraca do domu, zapomina o trudzie pracy i zmęczeniu.

- Wzięcie dziecka na ręce, daje spokój i błogostan - mówi dumny tato, który nie ukrywa, że chciałby kolejnego dziecka. Ty razem syna.

Marysia za zwycięstwo otrzymała atrakcyjne nagrody ufundowane przez: studio fotograficzne Agnieszki Pawlak, Świat Maluszka i Modę dla Dzieci, Skok Stefczyka z Kędzierzyna-Koźla, niepubliczny żłobek „Malinowa Chatka”, market E.Leclerc, firmę Mar-Grawer, CUK Ubezpieczenia, „Słodki Kącik”, Auto Centrum Koźle - Lellek Group oraz „Nową Gazetę Lokalną”. Gratulujemy i życzymy dużo zdrówka!

Redakcja

_

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe