Siatkarze ZAKSY przyłapani w hotelu

  • 17.11.2019, 13:28
  • Źródło: ZAKSA
Pokój Z94 w Hotelu Hugo
loadingŁaduję odtwarzacz...
Jak w jeden dzień klasyczny pokój hotelowy zamienić w marzenie każdego fana ZAKSY? Na czym Aleksander Śliwka i Łukasz Wiśniewski zostali przyłapani w Hotelu Hugo Business & Spa***? I co partner mistrzów Polski przygotował dla fanów chcąc uświetnić 25-lecie klubu? Zdradzamy szczegóły akcji Z94.

Ten rok jest wyjątkowym jubileuszem klubu z Kędzierzyna-Koźla. Ćwierćwiecze ZAKSY uświetnił również partner klubu. Hotel Hugo Business & Spa***, wspierający zespół od sześciu sezonów, przygotował niespodziankę dla fanów siatkówki. Od 24 listopada na kibiców czekał będzie wyjątkowy, dwuosobowy pokój o unikalnym numerze Z94.

W sam projekt zaangażowali się również siatkarze Grupy Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle. W wolne przedpołudnie Aleksander Śliwka i Łukasz Wiśniewski zawitali do hotelu w Sławięcicach. Zawodnicy nie przyszli z pustymi rękami, przynosząc ze sobą niezbędniki, pozwalające zamienić zwykły pokój w unikatowe miejsce, o jakim marzy każdy fan ZAKSY. W ruch poszły młotki, poziomice, a przy zapale do pracy i wręcz mistrzowskiej precyzji siatkarzy w ekspresowym tempie pokój zyskał nowy design, ale również charakter godny mistrza Polski.

Barwami dominującymi we wnętrzach są kolory: niebieski, biały i czerwony. Na ścianach znalazły się ramy z koszulkami podpisanymi przez zawodników ZAKSY. We wnętrzach hotelowych można naleźć gadżety klubowe dostępne na wyciągnięcie ręki.

Na koniec, uznając misję Z94 za kompletną Aleksander Śliwka i Łukasz Wiśniewski jako pierwsi wpisali się do księgi gości, przygotowanej dla odwiedzających pokój ZAKSY w Hotelu Hugo Business & Spa***.

Dla kibiców, którzy chcieliby jako pierwsi zanocować w unikalnym pokoju Z94 przy ul. Orkana 14, będzie specjalny konkurs. Szczegóły będą dostępne 18 listopada na fanpage’u Hotelu Hugo Business & Spa***.

Źródło: ZAKSA

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe