Laureaci festiwalu Kozielska Scena Debiutów

  • 17.11.2019, 17:22
  • Ł
Laureaci festiwalu Kozielska Scena Debiutów
Poznaliśmy laureatów drugiej edycji Ogólnopolski Festiwal Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej „Kozielska Scena Debiutów”, który w dniach 15-17 listopada odbył się w Kędzierzynie-Koźlu.

Do konkursu, organizowanego przez Stowarzyszenie K-Kwarta i Miejski Ośrodek Kultury, zgłosiło się ponad 50 młodych ludzi z całego kraju. Wykonawców zaproszonych do Kędzierzyna-Koźla wyłoniła rada artystyczna festiwalu na podstawie nadesłanych materiałów.

Wydarzenie rozpoczęło się w piątek warsztatami dla uczestników konkursu oraz próbami w towarzystwie orkiestry festiwalowej w Domu Kultury „Koźle”. Drugiego dnia przeprowadzono przesłuchania w dwóch grupach wiekowych, a w niedzielę rozdano nagrody podczas koncertu finałowego.

W grupie młodszej (7-14 lat) pierwsze miejsce zajął Jakub Rogala drugie Oliwia Walicka, a trzecie Ida Kucharska. Wyróżnienie trafiły do: Kariny Skwarczyńskiej, Natalii Asman i Nikodema Koniecznego.

Z kolei w starszej kategorii wiekowej (15-24 lata) zwyciężyła Urszula Kozielska, przed Idą Szeblą oraz Natalią Tul. Natomiast wyróżnienia otrzymali: Julia Kuzyka, Maria Sawicka i Jakub Stolarek.

 

Ł

Zdjęcia (69)

Podpięte galerie zdjęć:

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe