Ma już swój garnitur

  • 13.03.2018, 13:41 (aktualizacja 07.01.2019, 13:48)
Ma już swój garnitur Kamil Kern to kolejny Bobas Miesiąca
Kamil Kern wygrał styczniową edycję konkursu „Lokalnej” na Bobasa Miesiąca. Wyjątkowo elegancko ubrany zwycięzca urodził się 12 stycznia, waży już 6 kg i mieszka w Ostrożnicy. Wraz z rodzicami właśnie odebrał liczne nagrody.

Kamil to syn pana Dawida Kerna i Sabiny Narewskiej. Ma dwie starsze siostry - Darię (8 lat) i Amelię (7 lat), które go uwielbiają i chętnie pomagają przy opiece nad bratem. Na co dzień Kamilem opiekuje się mama. Tato obecnie pracuje za granicą w branży budowlanej, ale już wkrótce zostanie zawodowym kierowcą:

- W dniu porodu miałem zdobyć uprawnienia, ale nie udało mi się przystąpić do egzaminu. Narodziny syna przyniosły mi szczęście i egzamin zdałem w kolejnym terminie już za pierwszym razem - wspomina Dawid.

Bobas Miesiąca lubi łaskotki, noszenie na rękach i spanie na brzuszku. Przyjemność sprawiają mu też kąpiele, zwłaszcza długie leżenie w wannie, z której niechętnie wychodzi. Już wkrótce czeka go duża impreza - chrzciny połączone z 50. urodzinami babci Beaty.

- Z tej okazji kupiliśmy już Kamilowi pierwszy garnitur. Musi wyglądać elegancko - śmieje się mama.

Rodzice Bobasa Miesiąca są zaręczeni i planują ślub. Jak nam zdradzili, chcieliby, aby Kamil oprócz dwóch sióstr miał jeszcze brata, ale to plany na bardziej odległą przyszłość.

Bobas stycznia otrzymał atrakcyjne nagrody ufundowane przez: studio fotograficzne Agnieszki Pawlak, Świat Maluszka i Modę dla Dzieci, niepubliczny żłobek „Malinowa Chatka”, market E.Leclerc, firmę Mar-Grawer, CUK Ubezpieczenia, „Słodki Kącik”, Auto Centrum Koźle - Lellek Group oraz „Nową Gazetę Lokalną”.


_

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe