To najpiękniejszy prezent. Są szczęśliwi, że mają Oliwię

  • 20.11.2019, 16:28
  • ART
To najpiękniejszy prezent. Są szczęśliwi, że mają Oliwię
Oliwia Erfurt, która wygrała październikową edycję plebiscytu na Bobasa Miesiąca, to upragnione, wyczekane dziecko Edyty i Rafała. Szczęśliwa rodzina mieszka w Roszowickim Lesie w gminie Cisek.

13 listopada odwiedziliśmy laureatkę konkursu i jej rodziców, by wręczyć prezenty. Oliwia ma przepiękny różowy pokój. To już dziewiąty wnuk w rodzinie, która jest bardzo liczna. Dlatego uroczystości rodzinne, takie jak świętowane niedawno chrzciny córeczki, odbywają się zawsze w kilkudziesięcioosobowym gronie najbliższych. Rodzina pokazała swoją siłę podczas głosowania, co niewątpliwie pozwoliło zdobyć dziewczynce tytuł Bobasa Miesiąca.

Oliwia, co szczególnie cieszy rodziców, jest wyjątkowym śpiochem. Śpi zarówno w nocy, jak i w dzień i budzi się tylko do jedzenia. Jak podkreśla Edyta Erfurt - córeczka ma to po tatusiu. Oliwia uwielbia podróże samochodem i spacery, podczas których często towarzyszy jej pies Abi. Czworonóg traktowany jest jak członek rodziny. Jest w domu państwa Erfurt od trzech lat. Abi podczas spacerów lokuje się w dolnej części wózka, a w trakcie podróży samochodem spędza czas we własnym siedzisku. Nie odstępuje Oliwii nawet na krok. Bobas Miesiąca to również oczko w głowie rodziny. Najbardziej rozpieszczają ją chrzestni i dziadkowie.

To silna dziewczynka. Trzyma już wysoko główkę i powoli zaczyna obserwować otaczający ją świat. Potrafi też świadomie wziąć coś do rączki. Jej wychowanie daje mnóstwo radości rodzicom i bliskim.

- To złote dziecko. Okres ciąży był dla mnie wyczerpujący. Tym bardziej cieszę się, że ją mamy i że jest zdrowa. To najpiękniejszy prezent. Jesteśmy szczęśliwi - powiedziała nam Edyta Erfurt.

Po zakończeniu urlopu macierzyńskiego planuje wrócić do pracy w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Polskiej Cerekwi.

Na punkcie Oliwii najbardziej zwariował jednak tatuś, który zaczął kupować córeczce ubranka. Głowa rodziny prowadzi działalność gospodarczą. Edyta i Rafał są ze sobą od 10 lat, a w 2016 roku sformalizowali swój związek i powiedzieli sobie sakramentalne „tak”. Bardzo chcieliby mieć kolejne dziecko.

- Postaramy się o nie za trzy lata – zapowiada Rafał Erfurt.

Oliwia Erfurt przyszła na świat 27 września o godzinie 9.30. W chwili narodzin ważyła 3,04 kg i mierzyła 54 cm.

Za wygraną w plebiscycie, oprócz tytułu Bobasa Miesiąca, otrzymała sporo atrakcyjnych nagród. Piszemy o nich na stronie: bobasmiesiaca.pl. Tam też opublikowaliśmy szczegółowe wyniki zabawy. Rodzicom gratulujemy i życzymy jak najszybciej kolejnej, równie kochanej pociechy, a Oliwii dużo zdrówka.

ART

Zdjęcia (27)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe