Środa, 19.06.2019

Zgłoszenia do konkursu Kozły Biznesu 2018

  • 09.01.2019, 18:06 (aktualizacja 12.01.2019, 10:04)
  • Ł
Zgłoszenia do konkursu Kozły Biznesu 2018
Przed nami trzecia edycja konkursu „Kozły Biznesu”, który organizują Kędzierzyńsko-Kozielski Park Przemysłowy w partnerstwie z Gminą Kędzierzyn-Koźle.

Celem konkursu jest wyłonienie najbardziej znaczących podmiotów oraz wydarzeń w minionym roku, a także promowanie działań innowacyjnych i przyczyniających się do rozwoju gminy i powiatu kędzierzyńsko-kozielskiego.

 

Przewidziano następujące kategorie: Firma Roku, Inwestycja Roku, Działalność Społeczna Roku, Osobowość Roku, Nagroda Mediów oraz Debiut Roku.

Kandydatury zgłaszać mogły jednostki administracji rządowej oraz samorządowej, organizacje pozarządowe, media, osoby fizyczne i osoby prawne.

 

- To ważny społecznie i gospodarczo projekt skierowany do mieszkańców, podmiotów gospodarczych i instytucji działających w Kędzierzynie-Koźlu, co więcej tworzących to miasto i kreujących wymierną przestrzeń do rozwoju. Rozwój miasta, wzbogacanie jego tożsamości i umacnianie marki jest możliwe dzięki dobrym praktykom, przykładom, efektywnie realizowanym projektom. Dlatego też, wszystkie te małe i duże sukcesy należy prezentować szerokiemu gronu odbiorców. Liczymy, że trzecia edycja konkursu zgromadzi wartościowe zgłoszenia, spośród których wyłonimy te najlepsze – zachęcają organizatorzy.

 

Przypomnijmy, że w pierwszej edycji nagrodzono: Politechnikę Opolską, firmę Spot Light, Ewę Hałambiec, Gabrielę Trybel oraz Ferdinanda De Giorgiego, a w drugiej: Jarosława Pietrzyka, Waltera Chrząszcza, Regionalna Instalacja Przetwarzania Odpadów Komunalnych, klub ZAKSA, Komet Urpol oraz Klinikę Nova.

Ł

Zdjęcia (1)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe