Mikołaj znów nie zawiódł

  • 02.12.2019, 16:22
  • W
Mikołaj znów nie zawiódł W
Po raz czternasty rywalizacja nad stołami do tenisa stołowego przebiegała w hali sportowej w Cisku z niezwykłym gościem w tle. Oto Mikołajkowy Turniej Tenisa Stołowego dzieci i młodzieży szkolnej.

W hali sportowej w Cisku stawiło się około 60 młodych. Rywalizowali w kilku kategoriach wiekowych. Dzieci i młodzież z gminy Cisek, a także gmin Polska Cerekiew i Pawłowiczki. Wśród nich nastolatkowie z Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego w Rudach. Geografii uczy tam Mirosław Dzedzej - nauczyciel wychowania fizycznego w Publicznej Szkole Podstawowej w Cisku. Chłopcy, którzy przyjechali z wychowawcą, mieli okazję pomagać w sprawnym przeprowadzeniu turnieju.

- Udział w zawodach jest dla moich wychowanków dodatkowo sposobem na przystosowywanie się do życia w społeczeństwie - zaznacza pan Mirosław.

W połowie turnieju Święty Mikołaj rozdał prezenty. Żeby tradycji stało się zadość, musiał się zmierzyć z najmłodszym zawodnikiem turnieju.

W tym roku zaszczyt zagrania ze swoim ulubieńcem miał Mateusz Cichoń z Ciska. Walka była wyrównana. Ostatecznie 11:10 wygrał siedmiolatek. Potem kontynuowano zawody. Na koniec najlepszym w poszczególnych kategoriach przyznano statuetki, medale i dyplomy.

W przeprowadzeniu imprezy gminnego koordynatora sportu - Jana Malika wsparli Jan Cieślak i Jarosław Jurkowski.

 

W

Zdjęcia (7)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe