Komunikat ZAKSY o stanie zdrowia Łukasza Kaczmarka

  • 04.12.2019, 11:29
  • Ł
Komunikat ZAKSY o stanie zdrowia Łukasza Kaczmarka
Łukasz Kaczmarek - atakujący Grupy Azoty ZAKSA od pewnego czasu ma problemy zdrowotne i nie może grać. Klub z Kędzierzyn-Koźle wydał komunikat w tej sprawie.

W ostatnich spotkaniach PlusLigi i Ligi Mistrzów w składzie mistrzów Polski zabrakło nominalnie pierwszego atakującego zespołu. Łukasza Kaczmarka w wyjściowym składzie ZAKSY zastępował Arpad Baroti. Przyczyną absencji atakującego są problemy zdrowotne.

Jak podkreśla prezes ZAKSA SA w trosce o zdrowie zawodnika w najbliższym czasie będzie on wyłączony z regularnego cyklu treningowego i meczowego. Do nieco dłuższej absencji Łukasza Kaczmarka odniósł się również trener mistrzów Polski.

- We wtorek Łukasz przeszedł badania. Oczywiście musimy poczekać na to, co powiedzą lekarze. Prawdopodobnie niedługo poznamy finalną diagnozę. Musimy być cierpliwi, będziemy monitorować sytuację dzień po dniu, tydzień po tygodniu. Oczywiście na chwilę obecną nie jesteśmy w stanie precyzyjnie określić, że Łukasz wróci (bądź też nie) do gry za kilka, kilkanaście dni. Jest jeszcze za wcześnie na precyzyjne określenie czasu. Będziemy w stałym kontakcie z zawodnikiem i zobaczymy jak wszystko się poukłada. Jednak potwierdzam, że w najbliższym okresie na pewno będziemy grać i trenować bez niego - zaznaczył Nikola Grbić.

W czwartek atakujący Grupy Azoty ZAKSA zakończy hospitalizację. Siatkarza czekają jeszcze kolejne badania, które pozwolą określić, jak długo może potrwać przerwa w treningach i grze. Łukaszowi życzymy szybkiego powrotu do zdrowia!

Ł

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe