Filmowy poranek w Heliosie: Bajeczki Maszy

  • 10.01.2019, 09:09 (aktualizacja 10.01.2019, 09:10)
  • Ł
Filmowy poranek w Heliosie: Bajeczki Maszy
Kino „Helios” w Kędzierzynie-Koźlu zaprasza na kolejny filmowy poranek. Seans kreskówek z serii "Bajeczki Maszy" odbędzie się 13 stycznia o godz. 10.30.

Słynna z serialu „Masza i Niedźwiedź” sympatyczna maleńka Masza w zabawny sposób przedstawia znane bajki w zupełnie nowych wersjach, mieszając wątki i postaci. Urocza animacja, zaskakujące zwroty akcji, oryginalne zakończenie i niespodziewany morał to mieszanka, która zaciekawi i rozbawi widzów w każdym wieku!

 

Filmowe poranki przeznaczone są dla dzieci w wieku od 3 lat w towarzystwie opiekunów. Dźwięk jest ściszony w stosunku do standardowej głośności, a w sali są pozostawione na cały seans przyciemnione światła dla komfortu młodych widzów.

Każde spotkanie poprzedzają atrakcje w holach kin oraz konkursy i zabawy na sali kinowej. Po seansie każdy uczestnik otrzyma „balonowy” upominek.

 

Uczestnicy filmowych poranków mogą wziąć udział w zabawie „Łamigłówki HelioSówki!”, która polega na rozwiązywaniu zagadek. Zadania, które stoją przed dziećmi, wymagają spostrzegawczości, refleksu, sprawności, a przede wszystkim dużo dobrych chęci.

 

Każdy uczestnik otrzymuje kartę „Łamigłówki HelioSówki1”, a na każdym poranku będzie zdobywał pieczątki za rozwiązane zagadek i udział w konkursach. Za osiem zdobytych pieczątek czeka odznaka „HelioSówki” potwierdzająca zdobyte umiejętności.

Ł

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe