Młodzicy na podium turnieju w Malborku

  • 11.12.2019, 10:06
  • Ł
Młodzicy na podium turnieju w Malborku
Reprezentacja Siatkarskiego Ośrodka Szkolnego Publicznej Szkoły Podstawowej nr 19 w Kędzierzynie-Koźlu zajęła drugie miejsce w międzynarodowym turnieju młodzików i kadetów, który odbył się w Malborku.

Bardzo dobry występ zaliczyła drużyna młodzików z PSP nr 19 podczas 18. edycji imprezy, która odbyła się w dniach 6-8 grudnia.

Podopieczni Andrzeja Gąsiora w fazie grupowej pokonali UKS Suchanik Gdańsk 2:0, rosyjski KS Kaliningrad 2:0, gospodarzy z UMKS Jurand Malbork 2:1 oraz NTS Trójkę Nakło 2:0.

Dziewiętnastka pewnie awansowała do grupy finałowej, gdzie zmierzyła się z drużynami KaEmKa Starogard Gdański i AZS Olsztyn. W pierwszym pojedynku KaEmKa ograła AZS 2:0. Później kędzierzynianie pokonali rywali ze Starogardu Gdańskiego 2:1, ale przegrali z ekipą z Olsztyna 1:2 i o końcowej klasyfikacji turnieju decydował lepszy stosunek setów.

Najkorzystniejszy miał zespół ze Starogardu Gdańskiego. Drugie miejsce dla SOS PSP 19 Kędzierzyn-Koźle, a trzecie dla AZS-u Olsztyn.

Najlepszym zawodnikiem w naszego zespołu wybrany został Antoni Bamburowicz, a Adam Ostrowski i Tobiasz Rogucki znaleźli się wśród wyróżnionych siatkarzy całego turnieju.

Oprócz nich w srebrnej drużynie wystąpili: Mikołaj Kerner, Bartosz Orłowski, Paweł Wysocki, Mateusz Dżaluk, Maksymilian Kowalczyk, Oliwer Matyjaszek, Filip Wołowski, Jakub Tylus, Patryk Małek, Filip Pierożak i Dawid Staszak.

Ł

Zdjęcia (3)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe