Kultura Dostępna w Heliosie. Seans filmu "Fighter"

  • 11.12.2019, 10:13
  • Ł
Kultura Dostępna w Heliosie. Seans filmu "Fighter" Foto: materiały prasowe
Dramat sportowy Konrada Maximiliana „Fighter” to kolejna propozycja kędzierzyńskiego „Heliosa” w ramach cyklu „Kultura Dostępna”. Pokazy 12 grudnia o godz. 13 i 18.

Zawodnik MMA Tomek Janicki (Piotr Stramowski) ma wszystko: sławę, pieniądze i piękną Agatę u swego boku. Na horyzoncie zaś walkę o mistrzowski pas. Kiedy w ostatniej chwili federacja zamienia prestiżowe starcie na freak fight z udziałem boksera Marka Chmielnickiego (Mikołaj Roznerski), Tomek wpada we wściekłość. Pod wpływem emocji podejmuje kilka złych decyzji. Te wystarczają, by jego kariera z dnia na dzień legła w gruzach. W konsekwencji, okryty niesławą, opuszcza miasto, by z dala od medialnego zgiełku ułożyć sobie życie na nowo. Szansa na to pojawia się, kiedy poznaje Magdę. Sielanka nie trwa długo. Szantażowany przez groźnego gangstera zawodnik nie ma wyboru. Musi wrócić na ring i zmierzyć się z dawnym rywalem.

W „Heliosie” dobiega końca czternasta edycja programu „Kultura Dostępna”, który wspiera Narodowe Centrum Kultury. Dzięki niemu bilety na polskie filmy kosztują 10 zł. W kolejne czwartki na widzów czekają: „Miłość jest wszystkim” (19.12) i „Planeta singli 3” (26.12).

Ł

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe