Policjanci włączyli się do akcji "Szlachetna Paczka"

  • 11.12.2019, 11:01
  • Źródło: Policja
Policjanci włączyli się do akcji "Szlachetna Paczka"
Kierownictwo opolskiej policji oraz policjanci i pracownicy cywilni Komendy Wojewódzkiej Policji w Opolu, po raz czwarty włączyli się w akcję "Szlachetna Paczka". W tym roku pomogli jednej z rodzin w powiecie kędzierzyńsko-kozielskim. Ubrania, żywność oraz sprzęt gospodarstwa domowego, to tylko niektóre rzeczy, jakie trafiły do potrzebującej rodziny. Nie zabrakło też chwil pełnych wzruszeń i radości.

Już po raz czwarty funkcjonariusze i pracownicy cywilni Komendy Wojewódzkiej Policji w Opolu przygotowali kilkadziesiąt prezentów z darami w ramach "Szlachetnej Paczki". W poprzednich odsłonach akcji policjanci zawitali do powiatu nyskiego, głubczyckiego i prudnickiego. Pomagali starszej kobiecie, ojcu samotnie wychowującemu czworo dzieci oraz matce z synem. Tym razem ze świąteczną pomocą dotarli do samotnej matki z dwójką dzieci z powiatu kędzierzyńsko-kozielskiego.

Największą radość funkcjonariuszom, którzy wieźli prezenty, dały podziękowania i życzenia. "Szlachetna Paczka" to społeczny, ogólnopolski projekt, którego głównym celem jest materialna i mentalna pomoc rodzinom i osobom znajdującym się w trudnej sytuacji życiowej. Jest obecnie jednym z najbardziej rozpoznawalnych projektów społecznych w Polsce.

Źródło: Policja

Zdjęcia (8)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe