Środa, 19.06.2019

Zgłoś zespół do Koz All Music Festival

  • 12.01.2019, 11:15 (aktualizacja 14.01.2019, 10:59)
  • Ł
Zgłoś zespół do Koz All Music Festival
Ruszyły zapisy do kolejnej edycji przeglądu Koz All Music Festival, który organizuje Miejski Ośrodek Kultury w Kędzierzynie-Koźlu. Zainteresowani mają czas do 28 lutego.

To okazja dla młodych zespołów, by zaprezentować się szerszej publiczności. Festiwal organizowany był przez MOK w latach 2010-2012. Pierwszym zwycięzcą był, pochodzący z Rybnika, zespół Blues Experience. Kolejną edycję zdominowała folk-metalowa Vecordia z Warszawy. Trzeci przegląd miał nieco zmienioną formułę, a wygrał go rockowy Black Jack z Krakowa.

 

Po kilkuletniej przerwie wrócono do pomysłu, a triumfatorem w roku 2016 był zespół Pav.love.sky z Opola, który wystąpił przed Dawidem Podsiadło podczas Dni Kędzierzyna-Koźla. Rok później pierwsze miejsce zajęła formacja Beyond The Infinity z Wrocławia, a rozgrzewała publiczność przed koncertami Voo Voo i Lao Che. Z kolei w 2018 tryumfowało Hengelo z Katowic, które zagrało na dniach miasta przed legendarnym Kultem.

 

Przypomnijmy, że Koz All ma charakter konkursu dla debiutantów, czyli zespołów, które nie nagrały jeszcze żadnej płyty. Organizatorzy zapraszają przedstawicieli wszystkich gatunków: od heavy metalu po reggae. Regulamin do pobrania na stronie internetowej MOK. Zgłoszenia przyjmowane są do końca lutego. Przesłuchania konkursowe planowane są podczas majówki w parku Pojednania. Zwycięska kapela otrzyma nagrodę pieniężną w wysokości 6000 zł oraz możliwość występu na Dniach Kędzierzyna-Koźla w czerwcu.

 

ZGŁOŚ ZESPÓŁ

Ł
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe