Kędzierzynianie wyróżnieni Srebrnym Laurem Umiejętności i Kompetencji

  • 16.01.2020, 12:24
  • ART
Kędzierzynianie wyróżnieni Srebrnym Laurem Umiejętności i Kompetencji Foto: urząd miasta Nagrodę w imieniu Bartłomieja Mroza odebrał jego ojciec. Obok Krzysztof Ligenza
Podczas uroczystej gali XX Laurów Umiejętności i Kompetencji, która odbyła się 15 stycznia w Filharmonii Opolskiej nagrodę odebrał Bartłomiej Mróz i Krzysztof Ligenza.

Laury Umiejętności i Kompetencji to nagroda mająca ogólnopolski, a nawet europejski wymiar pomimo swoich regionalnych korzeni. Opolska Izba Gospodarcza corocznie nagradza nieprzeciętnych menedżerów, firmy, organizacje i instytucje, które wprowadzają skuteczne rozwiązania restrukturyzacyjne i torują drogę nowoczesnej gospodarce rynkowej, a także autorytety moralne i najwybitniejszych reprezentantów nauki, oświaty, kultury i sztuki.

W tym roku w kategorii Ambasador Spraw Polskich wyróżniony został Bartłomiej Mróz – reprezentant Polski w parabadmintonie, a w kategorii kultura laur odebrał Krzysztof Ligenza, dyrygent Młodzieżowej Orkiestry Dętej Zespołu Szkół Żeglugi Śródlądowej w Kędzierzynie-Koźlu.

Instytucjami wiodącymi w zakresie wyłaniania kandydatów do tego zaszczytnego wyróżnienia są regionalne Izby Gospodarcze w Katowicach, Opolu, Bielsku-Białej i Częstochowie, jak również powoływana co roku kapituła.

Wyróżnienie Laurami Umiejętności i Kompetencji stało się już tradycją, która na trwale wpisała się w opolską rzeczywistość.

 

ART

Zdjęcia (11)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe