Masz elektrośmieci? Przynieś je do siedziby Warsztatu Terapii Zajęciowej

  • 20.01.2020, 11:04
  • Rafał Pulkowski
Masz elektrośmieci? Przynieś je do siedziby Warsztatu Terapii Zajęciowej
Warsztat Terapii Zajęciowej przy Polskim Stowarzyszeniu na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Kędzierzynie-Koźlu przystąpił do projektu zbiórki baterii, sprzętu elektrycznego i elektronicznego, której organizatorem jest ERP Polska Organizacja Odzysku SEiE i Organizacja Odzysku Opakowań S.A.

Dla WTZ-tów zbierających baterie i zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny przewidziano nagrody. Warsztat Terapii Zajęciowej z Kędzierzyna-Koźla prosi o pomoc i zbieranie elektrośmieci dla nich:

- wszelkiego rodzaju zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego pochodzącego z gospodarstw domowych, jak: lodówka, pralka, TV/monitor, LCD, komputer, toster, odkurzacz, waga, klawiatura, drukarka, telefon, kamera, odbiornik radiowy, wiertarka, gra wideo, suszarka, młynek do kawy, mikrofalówka, zabawka elektryczna. Sprzęt musi być kompletny – niezdemontowany.

- baterii – zużyte baterie i akumulatory przenośne. Baterie i akumulatory, które są przeznaczone do używania w telefonach przenośnych, komputerach przenośnych, elektronarzędziach bezprzewodowych, zabawkach i sprzęcie gospodarstwa domowego.

Elektrośmieci można oddawać w WTZ przy ul. Skarbowej 4 (I piętro); tel. 77 4826943.

Rafał Pulkowski

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe