Kino Kobiet w "Heliosie". Seans filmu "Judy"

  • 28.01.2020, 10:34
  • Ł
Kino Kobiet w "Heliosie". Seans filmu "Judy" Foto: materiały prasowe
Kolejna edycja Kina Kobiet w kędzierzyńskim „Heliosie” odbędzie się 29 stycznia o godz. 18.30. Tym razem zaprezentowany zostanie dramat biograficzny „Judy”.

Tradycyjnie podczas kobiecych spotkań w „Heliosie” na gości czekać będzie sporo atrakcji. Od partnerów projektu będzie można dowiedzieć się o najnowszych trendach w modzie i poznać nowinki kosmetyczne. Nie zabraknie konkursów z atrakcyjnymi nagrodami, a wśród nich zaproszenie na weekend do hotelu "Dębowe Wzgórze" w Pokrzywnej.

Motywem przewodnim wieczoru będzie zima, której nam brakuje, zatem mile widziana biel i odpowiednie dodatki. Najlepsze stylizacje zostaną nagrodzone.

Spotkanie zakończy się projekcją filmu o Judy Garland - cudownym dziecku sceny i wielkiego ekranu, dziewczynie, która dzięki niewinnej urodzie, niezwykłemu głosowi i szczególnej charyzmie podbiła serca światowej publiczności.

Wraz z wielkim sukcesem przyszła samotność, nieszczęśliwe miłości, cztery burzliwe małżeństwa, a z czasem coraz mniejsze zainteresowanie publiczności, gorsze kontrakty, chałtury.

W tym właśnie momencie życia poznajemy bohaterkę graną przez Renee Zellweger – nagrodzoną za rolę Złotym Globem i nominowaną do Oscara dla najlepszej aktorki pierwszoplanowej – zmęczoną życiem artystkę, której największym pragnieniem jest zapewnienie spokojnego bytu swoim ukochanym dzieciom.

Żyjącą marzeniami kobietę, która prawie pogodziła się z faktem, że najlepsze już za nią. I wtedy pojawia się niezwykła propozycja.

Ł

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe