Kultura Dostępna w Heliosie. Seans filmu „(Nie)znajomi”

  • 11.02.2020, 14:47
  • Ł
Kultura Dostępna w Heliosie. Seans filmu „(Nie)znajomi” Foto: materiały prasowe
Komediodramat „(Nie)znajomi” to kolejna propozycja kędzierzyńskiego „Heliosa” w ramach cyklu „Kultura Dostępna”. Pokazy odbędą się 13 lutego o godz. 13 i 18.

Film w reżyserii Tadeusza Śliwy to polska wersja włoskiego przeboju „Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie”.

Grupa przyjaciół decyduje się zagrać w trakcie kolacji w niewinną grę. Do zakończenia spotkania wszyscy muszą ujawniać wiadomości przychodzące na ich telefony, a rozmowy mają odbywać się w trybie głośnomówiącym.

Na jaw wychodzą tajemnice, które zmuszą bohaterów do redefiniowania łączących ich relacji. Jak możemy się spodziewać, ten przyjemny wieczór wywróci ich świat do góry nogami.

W rolach głównych występują: Tomasz Kot, Maja Ostaszewska, Aleksandra Domańska, Łukasz Simlat, Michał Żurawski i Kasia Smutniak, która zagrała też we włoskim oryginale.

 

W „Heliosie” trwa 15. edycja programu „Kultura Dostępna”, który wspiera Narodowe Centrum Kultury. Dzięki niemu bilety na polskie filmy kosztują 10 zł. W kolejne czwartki na widzów czekają: „Ikar. Historia Mietka Kosza” (20.02), „Piłsudski” (27.02), „Sługi wojny” (5.03), „Kurier” (12.03) oraz „Czarny mercedes” (19.03).

Ł

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe