Małgorzata Kidawa-Błońska odwiedzi Kędzierzyn-Koźle dwa razy

  • 13.02.2020, 18:53
  • Rafał Pulkowski
Małgorzata Kidawa-Błońska odwiedzi Kędzierzyn-Koźle dwa razy
Platforma Obywatelska rusza z kampanią wyborczą. Szefem sztabu wyborczego Małgorzaty Kidawy-Błońskiej w powiecie kędzierzyńsko-kozielskim został Robert Węgrzyn. Wybory już w maju. Kandydatka zapowiedziała, że odwiedzi Kędzierzyn-Koźle aż dwa razy.

Poza Robertem Węgrzynem, sztab wyborczy w naszym powiecie tworzą: miejski radny oraz szef lokalnych struktur PO Michał Nowak, radna wojewódzka Brygida Kolenda-Łabuś, radna miejska Ewa Czubek, radny powiatowy Piotr Jahn oraz Grzegorz Kodź.

- Osoby, które chciałyby pomagać nam w kampanii, powinny zgłaszać się do pani Ewy Czubek poprzez facebooka, bądź mailowo na adres [email protected] - powiedział podczas konferencji prasowej Michał Nowak.

Jak zaznaczają członkowie sztabu, nie jest liczny, ale jest to celowe działanie. Został utworzony w oparciu o decyzje wojewódzkie. W każdy poniedziałek od godziny 16 do 18 w biurze PO w budynku przychodni przy ulicy Leszka Białego będą odbywać się dyżury.

- Pierwszym wyzwaniem, jakie stoi przed nami, jest zbieranie podpisów, które są niezbędne, aby Małgorzatę Kidawę-Błońską zarejestrować jako kandydata na prezydenta. To nie oznacza, że skupiamy się na minimum, które musimy osiągnąć. Zbieranie podpisów, to jest swojego rodzaju agitacja, aby już na tym etapie kampanii przekonywać do naszej kandydatki na urząd prezydenta naszego kraju - powiedział Robert Węgrzyn.

W trakcie trwania kampanii kandydatka ma odwiedzić Opolszczyznę trzykrotnie. Jak zapewnia Robert Węgrzyn, Małgorzata Kidawa-Błońska odwiedzi Kędzierzyn-Koźle aż dwa razy. Spotkania mają być otwarte i jeśli pozwoli pogoda, to odbędą się one w plenerze. Planowany jest również spacer po Kędzierzynie-Koźlu.

- Małgorzata Kidawa-Błońska jako marszałek Sejmu naprawdę szanowała opozycję. Pozwoliła wszystkim się wypowiedzieć, nie było w niej żadnych negatywnych emocji w tym czasie, kiedy sprawowała tę funkcję. Człowiek, który ma taki charakter, nie potrafi się inaczej zachować. Jest to ciepła, dobra, serdeczna i życzliwa osoba, która jak zostanie prezydentem, to będzie naprawdę miała wszelkie podstawy do tego, aby być prezydentem wszystkich Polaków - powiedziała Brygida Kolenda-Łabuś, radna wojewódzka.

Rafał Pulkowski

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (11)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Mirella
Mirella 24.02.2020, 21:54
Sądząc po wpisie - mamy do czynienia z osobą żyjącą z MOPS-u. P. Mirello dzięki takim tępym ludziom oddalamy się od Europy i świata.

Do P. Pawła
Nie żyję z MOPSU, jak to Pan insynuuje. Jestem osobą z wyższym wykształceniem-pracuję w oświacie. I głosuję na obecnego Prezydenta. A tępy to jest Pan. Pozdrawiam ozięble .
Mira
Mira 24.02.2020, 21:50
Do Pilnik Edeard
Fantastą to ty jesteś, a Pan Prezydent Duda i tak zostanie drugą kadencję.
Basia
Basia 18.02.2020, 18:24
Małgorzata Kidawa-Błońska będzie beznadziejnym prezydentem. Już teraz można to zauważyć, że się nie nadaje.
Mirella
Mirella 16.02.2020, 21:04
Małgorzatę Kidawę -Błońską powinno się przywitać gwizdami tak, jak naszego prezydenta niektórzy popaprańcy przywitali i spytać jak było słychać. Pani Kidawa-Błońska jest z kulturą na bakier i to ma być prezydent-warte śmiechu.
Paweł
Paweł 17.02.2020, 20:58
Sądząc po wpisie - mamy do czynienia z osobą żyjącą z MOPS-u. P. Mirello dzięki takim tępym ludziom oddalamy się od Europy i świata.
Konstantyneopoliarcheminiwiryłokotoczerepenczawiczakowska Hermenegilda
Konstantyneopoliarcheminiwiryłokotoczerepenczawiczakowska Hermenegilda 15.02.2020, 11:24
Powinni ją tu przywitać tak jak prezydenta w Pucku, po czym podejść i zapytać czy było słychać.
Sabina
Sabina 14.02.2020, 18:27
Małgorzata Kidawa-Błońska będzie beznadziejnym prezydentem. Już teraz można to zauważyć, że się nie nadaje.
wr
wr 13.02.2020, 20:45
Małgorzata Kidawa-Błońska będzie dobrym prezydentem RP!!!
Pilnik Edeard
Pilnik Edeard 15.02.2020, 11:19
Dział fantastyczny w innej części forum.
Mirek
Mirek 13.02.2020, 20:27
Ludzie bądźcie mądrzy i głosujcie na obecnego prezydenta Pana Andrzeja Dudę.
Ola
Ola 13.02.2020, 20:24
Śmiechu warte.

Pozostałe