Bieg Koziołków przełożony na sierpień

  • 24.03.2020, 16:52
  • Ł
Bieg Koziołków przełożony na sierpień
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kędzierzynie-Koźlu podjął decyzję o przeniesieniu jubileuszowej, dziesiątej edycji Biegu Koziołków. Imprezę, którą zaplanowano na 23 maja, przeniesiono na 22 sierpnia.

Powodem decyzji jest minimalizowanie zagrożenia związanego z rozprzestrzenianiem się koronawirusa SARS-Cov-2 wywołującego chorobę COVID-19.
Jak informuje MOSiR wpłaty za start dokonane przez zawodników zarejestrowanych i posiadających opłacony pakiet startowy zostaną zaliczone na poczet udziału w biegu w nowym terminie.

Zawodnikom, którym nie odpowiada nowy termin biegu, wpłaty zostaną zwrócone na numer rachunku bankowego, z którego dokonano wpłaty na podstawie deklaracji zwrotu wpłaty, którą należy przesłać na adres e-mail: [email protected] do dnia 30.04.2020 r. z podaniem imienia i nazwiska, roku urodzenia, daty i wysokości wpłaty. Niezgłoszenie deklaracji zwrotu będzie równoważne z akceptacją udziału w X Biegu Koziołków w nowym terminie 22.08.2020 r.

Zdrowie i bezpieczeństwo uczestników imprezy jest dla nas, organizatorów najważniejsze. Podejmując decyzję o przeniesieniu terminu biegu prosimy zawodników oraz kibiców o wyrozumiałość - informuje MOSiR.

 

Ł

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe