Niedziela, 18.08.2019

CUK – coś więcej niż ubezpieczenie. Placówka świętuje drugie urodziny

  • 05.02.2019, 17:45 (aktualizacja 06.02.2019, 09:48)
CUK – coś więcej niż ubezpieczenie. Placówka świętuje drugie urodziny
 - Gdy zdecydowałem się na uruchomienie firmy ubezpieczeniowej w Kędzierzynie-Koźlu, chciałem aby klienci otrzymywali dobry produkt w dobrej cenie. Dziś mogę powiedzieć, że to się udało – opowiada Grzegorz Maliński, właściciel placówki CUK ubezpieczenia, która właśnie skończyła dwa lata działalności a grono jej klientów stale się powiększa.

Sukces ubezpieczyciela jest tym większy, że zaczął działalność w trudnym dla pośredników ubezpieczeniowych czasie. Co o tym zdecydowało? CUK oferuje polisy ubezpieczeniowe 30 towarzystw i mimo, że pośredniczy w sprzedaży często ma dużo lepsze warunki finansowe od dostępnych na rynku.

– Ale cena to nie wszystko. Analizujemy potrzeby klienta i jego możliwości finansowe. Często trafiają do nas osoby ze źle dobranym produktem, potrafimy to zmienić, podpowiedzieć co zrobić, żeby było lepiej. W ten sposób budujemy zaufanie – tłumaczy Grzegorz Maliński i podkreśla, że udało mu się w ten sposób wypełnić lukę na rynku.

Z okazji drugiej rocznicy otwarcia placówki w Kędzierzynie-Koźlu firma przygotowała sporo promocji i ubezpieczenia OC/AC można nabyć nawet do 70% taniej. Dla naszych czytelników mamy niespodziankę, właściciel CUK przygotował trzy bony paliwowe na kwotę 100 zł każdy. Aby wziąć udział w konkursie i zdobyć jeden z prezentów wystarczy, że napiszesz komentarz pod zapowiedzią tekstu na naszym profilu na Facebooku a w nim podasz model samochodu Twoich marzeń. Zabawa trwa do wtorku 12 lutego br. do godziny 12.00.

Placówka CUK ubezpieczenia znajduje się w Kędzierzynie-Koźlu przy ul. Głowackiego 7a. Informacje związane z ubezpieczeniami udzielane są pod numerem 77/480 30 51.

_
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe