Niedziela, 18.08.2019

Kino Konesera w Heliosie. Seans filmu "Kraina wielkiego nieba"

  • 10.02.2019, 18:44
  • Ł
Kino Konesera w Heliosie. Seans filmu "Kraina wielkiego nieba" materiały prasowe
Kędzierzyński „Helios” zaprasza na specjalny pokaz amerykańskiego romansu „Kraina wielkiego nieba”. Kolejny seans Kina Konesera zaplanowano na 13 lutego, na godz. 18.30.

Jeanette i Jerry są tylko z pozoru szczęśliwym małżeństwem. Właśnie przeprowadzili się do domu na przedmieściach, ale w nowym miejscu czekają na nich stare problemy.

Jerry po raz kolejny woli uciec, niż zmierzyć się z trudnościami. Kiedy wyjeżdża na kilka miesięcy gasić niebezpieczne pożary lasów, Jeannette zostaje sama z dorastającym synem. Zagubiona kobieta wdaje się w romans, który jednak tylko na chwilę pozwala jej poczuć się dziewczyną, jaką była kiedyś - szaloną, atrakcyjną i pełną życia.

 

„Kraina wielkiego nieba” to reżyserski debiut aktora Paula Dano („Aż poleje się krew”, „Labirynt”, Love & Mercy”), który otrzymał nominacje do nagród na kilku dużych festiwalach.

Główne role grają w nim znakomici: Carey Mulligan („Była sobie dziewczyna”, „Drive”, „Sufrażystka”) i Jake Gyllenhaal („Tajemnica Brokeback Mountain”, „Bogowie ulicy”, „Everest”).

Ł
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe