Tęsknią za Łucją. Ostatni raz widzieli ją na początku marca

  • 30.05.2020, 15:16
  • ART
Tęsknią za Łucją. Ostatni raz widzieli ją na początku marca
Sprawdziliśmy co słychać u Łucji Kornak i jej rodziny. Dziewczynka nadal przebywa w Zakładzie Opiekuńczo-Leczniczym Beta-Med w Chorzowie, skończyła już 2,5 roku. Jej stan zdrowia się nie zmienił. Jednak przez pandemię koronawirusa, dziewczynka nie ma wykonywanych bieżących badań.

Ostatni raz o Łucji pisaliśmy TUTAJ.

- Córka powinna teraz mieć USG główki, żeby ocenić w jakim stanie jest mózg, ale niestety wszystko stoi w miejscu – opowiada Magdalena Wiśniewska, mama dziewczynki. Rodzina bardzo stęskniła się już za Łucją. Ale ze względu na bezpieczeństwo i panujące obostrzenia nie mogą jej odwiedzić.

- Nie myślałabym nigdy, że tyle czasu nie będziemy mogli przytulić i zobaczyć Łucji. Bardzo mocno za nią tęsknimy, nie możemy się doczekać kiedy będziemy mogli do niej pojechać i zabrać ją na spacer. Jadąc ostatni raz nie spodziewałam się, że tyle czasu nie będziemy jej widzieć – opowiada Magdalena Wiśniewska. 

Rodzice ostatni raz byli u dziewczynki na początku marca. Kochanej córeczce wysyłają małe paczuszki ze środkami do higieny, ubrankami i pluszakami. Co jakiś czas dostają od personelu szpitala zdjęcia Łucji.

ART

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe