Dbają o bezpieczeństwo ścieków ze szpitala w Koźlu

  • 02.07.2020, 11:11
  • Ł
Dbają o bezpieczeństwo ścieków ze szpitala w Koźlu Foto: SP ZOZ Jerzy Naszkiewicz, Krystyna Bąk oraz Jolanta Rozmiarek
Grupa Azoty ZAK S.A. dostarczyła kolejną partię podchlorynu sodu przeznaczonego do uzdatniania ścieków ze szpitala zakaźnego w Kędzierzynie-Koźlu.

Przekazanie środka chemicznego do uzdatniania ścieków odbyło się 1 lipca na terenie Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej.

- Po raz drugi przekazujemy kolejną partię środka odkażającego, który jest z powodzeniem wykorzystywany w naszych instalacjach. Wiemy, że jest to środek zarówno bezpieczny, jak i bardzo skuteczny. Jest najbardziej odpowiednim środkiem do tego celu. Jest nam niezmierni miło, że możemy pomóc. Jesteśmy przygotowani na to, aby nadal szpitalowi pomagać i mamy zabezpieczone około trzech ton takiego środka - przyznał Jerzy Naszkiewicz, dyrektor biura komunikacji Grupy Azoty ZAK S.A., który jednocześnie wyraził podziękowanie w imieniu spółki, że pomimo zmiany charakteru szpitala z jednoimiennego na wielospecjalistyczny, szpital staje na wysokości zadania i dba o bezpieczeństwo mieszkańców naszego powiatu.

- Dziękujemy za wszelkie formy pomocy, zwłaszcza takie specjalistyczne. Każda pomoc jest istotna, nawet ta najmniejsza. Tym bardziej jesteśmy wdzięczni za specjalistyczny i sprawdzony środek - mówiła Krystyny Bąk, zastępca dyrektora ds. administracyjno-ekonomicznych SP ZOZ w Kędzierzynie-Koźlu.

Ł

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe