Tragiczny finał poszukiwań. Ciało mężczyzny znaleziono w Odrze

  • 08.07.2020, 19:09 (aktualizacja 08.07.2020, 21:01)
  • Redakcja
Tragiczny finał poszukiwań. Ciało mężczyzny znaleziono w Odrze
W środę, 8 lipca rano policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Kędzierzynie-Koźlu odebrali zgłoszenie, z którego wynikało, że 58-letni mężczyzna wyszedł z domu i rodzina nie ma z nim żadnego kontaktu. Z okoliczności przekazanych przez bliskich jego życie mogło być zagrożone.

Policjanci rozpoczęli poszukiwania w miejscach wskazanych przez rodzinę zaginionego. Próbowano także zlokalizować jego telefon, który miał się logować w lesie w pobliżu torów kolejowych. Do pomocy w poszukiwaniach zadysponowano kilka zastępów Państwowej i Ochotniczej Straży Pożarnej. Chwilę przed południem mundurowi zebrali się przed komendą policji przy ulicy Wojska Polskiego, skąd wyruszyli do lasów. Po kilku godzinach zapadła decyzja o przeszukaniu również terenów przywodnych oraz rzek. Na miejsce zadysponowano kolejne zastępy straży pożarnej z łodziami. Chwilę po godzinie 16 ciało mężczyzny znaleziono w Odrze. Na miejsce wezwano lekarza, który stwierdził zgon.

Redakcja

Zdjęcia (7)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

szkoda chłopa
szkoda chłopa 08.07.2020, 19:50
Dzięki ostatniemu zlodowaceniu i późniejszemu cofaniu się lodowca -mamy rzekę . Utopić się w niej , to chyba jedyna możliwość, dzięki której ,nasze miasto jest miastem możliwości.

Pozostałe