Dzieci z Blachowni wygrały 1500 zł w programie „Czyściochowe Przedszkole”

  • 29.07.2020, 17:15
  • Anna Bialik
Dzieci z Blachowni wygrały 1500 zł w programie „Czyściochowe Przedszkole”
Przedszkole Publiczne nr 10 w Kędzierzynie-Koźlu przystąpiło do ogólnopolskiego programu edukacyjnego „Czyściochowe Przedszkole” organizowanego przez firmę Rossmann. Program miał na celu kształtowanie od najmłodszych lat samodzielności higienicznej dzieci oraz budowanie właściwych nawyków higienicznych.

Podczas realizacji poszczególnych działań przedszkolakom towarzyszyły przyjazne zwierzątka: Pies Łapson, Świnka Zakatarzynka, Lisica Rudka, Kot Pupik, Jelonek Gładzio oraz Królik Higienek, które zachęcały do dbania o higienę.

Część zadań zostało zrealizowanych w przedszkolu. Niestety ze względu na sytuację epidemiologiczną kontynuowano realizację programu podczas pracy zdalnej. W ramach programu został również ogłoszony konkurs plastyczny. Realizowany był on w czterech miesięcznych odsłonach. W każdej z nich przedszkole miało szansę na wygranie karty podarunkowej do drogerii Rossmann o wartości 500 zł, umożliwiającej zakup produktów higienicznych na potrzeby przedszkola. O zwycięstwie decydowała ilość głosów oddawanych codziennie poprzez aplikację Rossnę Junior.

Prace naszych przedszkolaków zwyciężyły w trzech edycjach konkursu i tym samym udało nam się wygrać 1500 zł. Wygrana zostanie przeznaczona na zakup szczoteczek i past dla wszystkich przedszkolaków a także na środki do utrzymania czystości w przedszkolu, szczególnie ważnej w okresie koronawirusa.

Anna Bialik

Zdjęcia (8)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe