Kolejne święto kobiecego tenisa. Turniej „Babskie granie” Kędzierzyn-Koźle Cup 2020

  • 30.07.2020, 09:56
  • Ł
Kolejne święto kobiecego tenisa. Turniej „Babskie granie” Kędzierzyn-Koźle Cup 2020 Foto: urząd miasta
Kolejna edycja turnieju tenisa ziemnego dla kobiet pn. „Babskie granie” Kędzierzyn-Koźle Cup 2020 odbędzie się w Tenis Clubie na osiedlu Piastów w sobotę 1 sierpnia.

Uroczyste otwarcie trzeciej edycji turnieju w grze podwójnej pań odbędzie się w sobotę o godz. 9. Zawody rozegrane zostaną w kategorii open. W pierwszej fazie panie rywalizować będą w grupach. Swój udział zapowiedziały tenisistki z Warszawy, Wrocławia, Opola, Bielska-Białej, Andrychowa, Gliwic, Rybnika. Nie zabraknie reprezentantek naszego miasta.

Zapowiada się zacięta rywalizacja na korcie, a po turnieju uroczyste wręczenie nagród i wspólna zabawa integracyjna uczestniczek.

Jednak „Babskie granie” to nie tylko sportowa rywalizacja, ale też profilaktyka zdrowia dedykowana paniom. Dlatego w piątek 31 sierpnia o godz. 19 w Tenis Clubie odbędzie się prelekcja doktora nauk medycznych Janusza Prokopczuka pt. „Prewencja choroby wieńcowej”.

- Zapewniamy przeprowadzenie turnieju z zachowaniem wszystkich wytycznych sanitarnych, związanych z zaistniałą sytuacją. W razie opadów turniej rozegrany zostanie w hali - informuje Wiesława Bandurowska, organizatorka wydarzenia.

Impreza została objęta honorowym patronatem prezydenta Kędzierzyna-Koźla Sabiny Nowosielskiej.

Ł

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe