Ciało znaleziono w lesie na osiedlu Piastów. Sekcja zwłok pozwoliła potwierdzić tożsamość denata

  • 31.07.2020, 10:44
  • W
Ciało znaleziono w lesie na osiedlu Piastów. Sekcja zwłok pozwoliła potwierdzić tożsamość denata Zdj. ilustracyjne
28 lipca na terenie leśnym w okolicy garażów na osiedlu Piastów przechodzień natknął się na zwłoki w stanie rozkładu. Okoliczności śmierci mężczyzny bada prokuratura. Wykonano już sekcję zwłok.

W sprawie odnalezionych 28 lipca zwłok Prokuratura Rejonowa w Kędzierzynie-Koźlu ograniczała się do krótkiej informacji.

- Ujawniono ciało mężczyzny. Trwają czynności zmierzające do potwierdzenia jego tożsamości. Dziś zaplanowana jest sekcja zwłok - mówiła 30 lipca Iwona Kobyłka, zastępca prokuratora rejonowego w Kędzierzynie-Koźlu.

Sekcję zwłok przeprowadzono w prosektorium w Kędzierzynie-Koźlu. - Została potwierdzona tożsamość mężczyzny. To mieszkaniec naszego miasta. Mężczyzna w średnim wieku. Była to osoba, co do której wcześniej prowadzono poszukiwania, ponieważ ta osoba była zgłoszona jako osoba zaginiona - mówi Iwona Kobyłka.

Sekcja zwłok nie pozwoliła na ustalenie pewnej przyczyny śmierci mężczyzny. Prowadzone będą dodatkowe badania, by móc potwierdzić bądź wykluczyć udział osób trzecich w jego zgonie.

W

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe