Nikodem został Bobasem Miesiąca. To była zacięta rywalizacja

  • 04.08.2020, 09:59
  • ART
Nikodem został Bobasem Miesiąca. To była zacięta rywalizacja
Urodzony 9 maja Nikodem Wojtasiński został zwycięzcą plebiscytu na Bobasa Miesiąca, zorganizowanego dla dzieci, które przyszły na świat w maju i czerwcu tego roku.

Laureat konkursu organizowanego przez "Lokalną" urodził się o godz. 22.11, a w chwili przyjścia na świat ważył 3,24 kg i mierzył 52 cm.

Mimo że w plebiscycie ze względu na pandemię koronawirusa brało udział tylko 19 dzieci, rywalizacja była bardzo zacięta i trwała do samego końca. Rodzina Lilianny Majnusz do ostatniej minuty wycinała i wypełniała kupony konkursowe w redakcji. Dziewczynka ostatecznie zajęła trzecie miejsce, na drugim uplasowała się Gaya Knyszewska, a plebiscyt, ze sporą przewagą, wygrał Nikodem, który w zabawie miał numer 17. Konkurs trwał od 10 do 31 lipca.

Nikodem za wygraną otrzyma atrakcyjne nagrody ufundowane przez: fotograf Patrycję Ślusarczyk, salę zabaw Nununu, Świat Maluszka i Modę dla Dzieci, Sklep Mały Miś, hotel „Magiczny Zakątek” w Raszowej, agenta PZU Jarosława Kierzkowskiego, niepubliczny żłobek „Malinowa Chatka”, market E.Leclerc, Cewe Sp. z o.o., Artystyczną Pracownię Tortów „Candoria”, Auto Centrum Koźle - Lellek Group, Fotolaser oraz „Nową Gazetę Lokalną”. Gratulujemy, a wszystkim dzieciom życzymy dużo zdrówka!

Szczegółowe wyniki głosowania dostępne są na stronie www.bobasmiesiaca.pl

ART

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe