Miejska Biblioteka Publiczna uruchamia warsztaty z projektowania gier. I Ty spróbuj swoich sił

  • 04.08.2020, 12:23 (aktualizacja 04.08.2020, 12:37)
  • Źródło: MBP w Kędzierzynie-Koźlu
Miejska Biblioteka Publiczna uruchamia warsztaty z projektowania gier. I Ty spróbuj swoich sił
Lubisz wymyślać historie, tworzyć własnych bohaterów? Czy kiedykolwiek interesowałeś się grą Pokemon GO? Czy zastanawiałeś się jak powstają gry mobilne? Jeśli tak, to Miejska Biblioteka Publiczna w Kędzierzynie-Koźlu specjalnie z myślą o Tobie przygotowała interesujące warsztaty organizowane w ramach programu „Kultura w sieci” Narodowego Centrum Kultury.

To zajęcia z projektowania gier adresowane do miłośników nowych technologii w wieku od 14 do 21 lat. Ilość miejsc ograniczona! Na warsztatach powstanie unikalna historia zaprojektowana w terenowej grze mobilnej.

Podczas zajęć będziecie mieli okazję: dowiedzieć się na czym polega proces projektowania gry; przygotować potrzebne materiały multimedialne (grafiki, filmy, zdjęcia); opracować wspólnie ze swoim zespołem mechanikę gry (punktacja, regulamin, trasy); zaprogramować grę w aplikacji ActionTrack i przetestować ją w terenie!

Prowadzenie: Good Games.

Zajęcia prowadzone będą od 10 do 14 sierpnia (codziennie w godz. od 13.00 do 15.30) w siedzibie głównej MBP (Rynek 3).

Zainteresowani udziałem w warsztatach powinni kontaktować się telefonicznie pod nr  77 403 68 58 lub mailowo [email protected]

 

Źródło: MBP w Kędzierzynie-Koźlu

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe