Bieg leśny "Gruba dycha na Dąbrowie"

  • 07.08.2020, 10:07
  • Ł
Bieg leśny "Gruba dycha na Dąbrowie" Foto: Fabryka Aktywności Kędzierzyn-Koźle
Fabryka Aktywności Kędzierzyn-Koźle zaprasza na drugi bieg z cyklu „Aktywny Kędzierzyn-Koźle (nie)wirtualnie”, który odbędzie się 9 sierpnia w lesie między osiedlami Azoty i Sławięcice.

Cykl „Aktywny Kędzierzyn-Koźle (nie)wirtualnie” to cztery biegi, na czterech dystansach i w czterech różnych lokalizacjach. Pierwsza była „Leśna 5 z hakiem”, przeprowadzona 19 lipca na osiedlu Piastów. Teraz czas na dłuższy dystans. Trasa „Grubej dychy na Dąbrowie” liczy sobie blisko 11 km i prowadzi przez piękne tereny Nadleśnictwa Kędzierzyn.

Start i meta zlokalizowane są obok osiedla Azoty. Z ulicy Mostowej należy skręcić w ul. Dąbrowa Leśna i dojechać do mostu na Kanale Kędzierzyńskim. Uczestnicy pobiegną w czterech falach: o godz. 10.00, 11.30, 13.00 i 14.30.

We wrześniu uczestników cyklu czeka jeszcze godzinny bieg „W kółko Macieju...” na stadionie „Kuźniczka”. Natomiast w październiku odbędzie się „Straszna piątka” na trasie parkrunu w Koźlu.

Wszystkie dystanse można pokonać na trzy sposoby: szybko (biegiem), dokładnie (truchtem) lub precyzyjnie (marszem). Patronat honorowy nad imprezami objęła prezydent miasta Sabina Nowosielska.

Zapisy i regulamin: TUTAJ.

Ł

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe