Zdolnych mamy mieszkańców. Nowoczesne technologie nie są im obce

  • 11.08.2020, 13:00 (aktualizacja 11.08.2020, 13:30)
  • Andrzej Kopacki
Zdolnych mamy mieszkańców. Nowoczesne technologie nie są im obce Oto model 3D wykonany przez kędzierzyńsko-kozielskiego informatyka i zaprezentowany przez jeden z największych na świecie portali zajmujących się tą technologią foto: Adam Bugiel
Jeden z największych portali związanych z drukiem 3D na swojej głównej stronie oraz na FB promuje najnowszy projekt jednego z mieszkańców Kędzierzyna-Koźla. Pękamy z dumy wraz z nim.

- Od początku epidemii siedzę nad pomysłem małych zabawek dla dzieci, które każdy posiadacz drukarki będzie mógł sobie wydrukować w domu. Udało mi się otworzyć sklepik internetowy z modelami printed-toys, ale też wrzuciłem darmowe modele na kilka większych portali, m.in. na Cults. Prawdopodobnie projekt spodobał się jednemu z założycieli Cultsa, bo najzwyczajniej w świecie pojawił na głównej stronie i na ich Facebooku - mówi skromnie kędzierzyńsko-kozielski informatyk Adam Bugiel.

Łatwo to sprawdzić, klikając TUTAJ oraz TUTAJ.

Wspomniany projekt, to pływająca łódź wędkarska 3D. Jak przekonuje Adam Bugiel, to idealny prezent dla Waszych pociech tego lata! Choć jego wykonanie nie jest proste i zajmuje trochę czasu, to radości i satysfakcji jest potem co niemiara.  

Cults3D to jeden z największych portali, gdzie można znaleźć pliki do druku 3D. Wymieniany jest wśród najważniejszych stron, najczęściej na jednej z pierwszych pozycji.

Strona jest czymś w stylu marketu, gdzie wystawia się swoje projekty za darmo lub można je sprzedawać. Liczba zarejestrowanych użytkowników osiągnęła 1 000 000. Na platformie znajduje się ponad 120 000 różnych projektów.

 

Andrzej Kopacki

Zdjęcia (5)

Podpięte galerie zdjęć:

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe