Prezentacja drużyny ZAKSY przed sezonem PlusLigi i zbiórka krwi

  • 26.08.2020, 18:36
  • Ł
Prezentacja drużyny ZAKSY przed sezonem PlusLigi i zbiórka krwi
Siatkarze Grupy Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle zaprezentują się fanom przy galerii Odrzańskie Ogrody w sobotę 29 sierpnia o godz. 14. Natomiast na godz. 17 zaplanowano mecz pokazowy z Aluronem CMC Wartą Zawiercie w hali "Azoty".

Na ten moment fani naszego zespołu czekali blisko sześć miesięcy, tyle bowiem minęło od ostatniego meczu rozgrywanego w hali „Azoty” przy udziale kibiców.

W programie prezentacji drużyny i sztabu szkoleniowego przewidziane są także liczne konkursy, a w nich do zdobycia takie nagrody, jak m.in.: oryginalne koszulki naszych zawodników. Oficjalnej prezentacji składu będzie także towarzyszyło odsłonięcie kolejnej figurki koziołka w naszym mieście.

Tego dnia na parkingu przy „Odrzańskich Ogrodach” w godz. 12.00-17.00 odbędzie się zbiórka krwi, którą organizuje Klubu Honorowych Dawców Krwi „Kropelka krwi” przy IPA Kędzierzyn-Koźle wraz z klubem.

O godz. 17 w hali „Azoty” podopieczni Nikoli Grbicia rozegrają mecz kontrolny. Rywalem naszego zespołu będzie Aluron CMC Warta Zawiercie. Będzie to pierwsza okazja, aby zobaczyć nasz zespół na żywo. Ze względu na obowiązujące obostrzenia liczba fanów, która może uczestniczyć w spotkaniu jest ograniczona. O dystrybucji biletów na ten mecz pisaliśmy: TUTAJ.

Kibicom przypominamy o przestrzeganiu obowiązujących obostrzeń. Mimo iż prezentacja zespołu odbędzie się na przestrzeni otwartej, zachęcamy do zakładania masek ochronnych i zachowywania bezpiecznego dystansu.

 

Ł

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe