Aktualna sytuacja epidemiczna w naszym powiecie

  • 07.09.2020, 11:13
  • Źródło: starostwo powiatowe
Aktualna sytuacja epidemiczna w naszym powiecie
W szpitalu w Koźlu przebywa obecnie 28 pacjentów z potwierdzonym zakażeniem. Nie ma osób podejrzanych. W szpitalu hospitalizowanych jest 3 mieszkańców powiatu kędzierzyńsko-kozielskiego.

W izolacji domowej przebywa 9 osób z terenu powiatu (z potwierdzonym zakażeniem), w kwarantannie przebywają 23 osoby, w kwarantannie w związku z przekroczeniem granicy przebywają 94 osoby. 50 osób objętych jest nadzorem epidemiologicznym.
Jak podało dziś ministerstwo zdrowia, w skali kraju 55 113 osób wyzdrowiało z COVID-19, a 2 113 pacjentów jest hospitalizowanych.
Na Opolszczyźnie odnotowano w poniedziałek 5 nowych zachorowań. Dziś nie odnotowano w powiecie zgonów w wyniku COVID-19. W kraju mamy 302 nowe zakażenia.
W związku z wprowadzeniem szpitala wielospecjalistycznego w Koźlu, w środę zbiorą się radni powiatowi na sesji nadzwyczajnej: https://www.powiat.kedzierzyn-kozle.pl/…/zarzad-powiatu-rea…
Nowa cena komercyjnych testów w kierunku koronawirusa w kozielskim laboratorium  https://www.powiat.kedzierzyn-kozle.pl/…/w-kozielskim-szpit…
Pamiętajmy o zasadach bezpieczeństwa. Kolejny raport w środę 9 września.

Źródło: starostwo powiatowe

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe