Pompki szwedzkie w parku Pojednania

  • 28.09.2020, 11:37
  • ANKO
Pompki szwedzkie w parku Pojednania
Dipy z ĆWICZĘSTO to kolejny z cyklu konkurs zachęcający do aktywności fizycznej. Warto i tym razem zmierzyć się ze swoimi słabościami.

- Najpierw 28 sierpnia przygotowaliśmy pierwsze wydarzenie publiczne w ramach całego projektu. Było to podciąganie z ĆWICZĘSTO, które zakończyło się sukcesem, bo przyciągnęło naprawdę pokaźną grupę uczestników. Następnie 18 września na kozielskim Rynku zorganizowaliśmy pompki z ĆWICZĘSTO - wylicza Michał Wencel z Klubu Sportowego „Koziołek”. – Zachowując wszelkie środki ostrożności, zorganizujemy kolejne wydarzenie. Tym razem będą to dipy z ĆWICZĘSTO.

Jak prawidłowo wykonać Dipa na poręczach? Trenerzy Klubu Sportowego KOZIOŁEK będą demonstrować jak to zrobić i informować czy dana pompka szwedzka została wykonana prawidłowo.

Każda osoba zyska wyróżnienie w postaci upominku. Dla rekordzistów przygotowano cenne nagrody rzeczowe o łącznej wartości 500 złotych. Wydarzenie zaplanowano na 9 października o godzinie15.00 w kędzierzyńskim parku Pojednania.

ĆWICZĘSTO to projekt, którego głównym partnerem jest Grupa Azoty, współfinansowany przez Urząd Miasta Kędzierzyn-Koźle, organizowany w ramach platformy znanej pod nazwą „Zwolnieni z Teorii”.

- Na Facebooku prowadzimy serię zajęć online z profesjonalistami świata sportu, diety, psychologii oraz utytułowanymi zawodnikami. Grupa uczestników stale się powiększa. Obecnie nasz zasięg to już około 600 000 osób - dodaje Michał Wencel. - Głównym założeniem projektu było działanie w Internecie. Z uwagi na pandemię koronawirusa chcieliśmy dać ludziom pewną alternatywę i to się udało. Projekt potrwa do listopada br.

 

ANKO

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

🇵🇱 Dipiarz 🇵🇱
🇵🇱 Dipiarz 🇵🇱 28.09.2020, 19:14
Zdjęcie pokazuje jak nie należy wykonywać tego ćwiczenia. Jak widzę te skrzyżowane nogi z tyłu tak jak przy podciąganiu to słabo się robi. Co to za postawa w ogóle. Łokcie też się nie powinny rozjeżdżać na boki.
Michał - organizator
Michał - organizator 09.10.2020, 08:07
Znowu się spotykamy, miło mi. Wbrew Panu punktom (uwaga) LUDZIE czerpią z tego FRAJDE. Przyszedł do Nas chłopiec po pompkach z nagrodą w dłoniach i złożył przeurocze podziękowania. Chociażby dla takich chwil warto się za angażować, oj warto! Panie anonimowy (?) czemu mamy zmieniać konwencje jak ludziom się to podoba – zaczynają swoją sportową drogę. Wielu takich poznaliśmy w trakcie projektu, którzy zainspirowani ideą wyszli z domu, zaczęli aktywnie spędzać czas (czy to spacer, czy rower lub cokolwiek innego) a teraz czują się dobrze. To nie są zawody, to nie jest liga, to jest szczera pomoc społeczna :D
Peace!
🇵🇱 Dipiarz 🇵🇱
🇵🇱 Dipiarz 🇵🇱 10.10.2020, 13:59
Zluzuj zwieracze trochę, bo niepotrzebnie się napinasz. Przecież nie napisałem nic złego odnośnie organizowania takich akcji. Stwierdziłem tylko fakty jak dane ćwiczenie się wykonuje. Ktoś kto chce zacząć ćwiczyć a nie zna się na tym najlepiej potem wykonuje to źle i wchodzi mu tu o w nawyk. A takie ćwiczenie jest bezproduktywne. Po prostu kiepski plakat.

Pozostałe