COVID-19 w ZSTiO w Azotach. Wszystko jest pod kontrolą

  • 28.09.2020, 12:52
  • ANKO
COVID-19 w ZSTiO w Azotach. Wszystko jest pod kontrolą
Z uwagi na stwierdzenie koronawirusa u ucznia Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Kędzierzynie-Koźlu, jedna z tamtejszych klas przebywała w ostatnich dniach na kwarantannie korzystając z zajęć w trybie zdalnym. Wszystko wskazuje na to, że już jutro uczniowie ci wrócą na zajęcia do szkoły.

Informacje z sanepidu potwierdzające pozytywny wynik testu na koronawirusa u chłopca uczęszczającego do ZSTiO, spowodowały, że cała jego klasa została wysłana na kwarantannę. 

- Ponieważ wrzesień jest miesiącem dość dynamicznym jeśli chodzi o wszelkiego rodzaju infekcje górnych dróg oddechowych, to niejako dmuchając na zimne wprowadziłam aneks do naszych procedur bezpieczeństwa. Już od 16 września nauczyciele prowadzą wszystkie lekcje w zabezpieczeniu. Uczulamy też naszych uczniów dojeżdżających autobusami do szkoły i do domu, aby zakładali maseczki ochronne, podobnie zresztą jak na korytarzach szkolnych. Na bieżąco informujemy sanepid jaki jest nasz stan zdrowia i jak się czujemy. Wszystko wskazuje na to, że klasa, która przebywała na kwarantannie już od wtorku 29 września wróci na zajęcia przy ul. Mostowej 7 - uspokaja Maria Staliś, dyrektor Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Kędzierzynie-Koźlu.

ANKO

Czy odczuwasz skutki kryzysu gospodarczego spowodowanego pandemią?

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe