Koncert Back To Life promujący płytę

  • 18.10.2020, 13:12 (aktualizacja 18.10.2020, 13:40)
  • Rafał Pulkowski
Koncert Back To Life promujący płytę
W miniony piątek, 16 października w Domu Kultury "Koźle" odbył się koncert zespołu Back To Life promujący debiutancką płytę pt. "Oddaję", która została sfinansowana ze środków Gminy Kędzierzyn-Koźle.

Zespół powstał w 2018 roku i tworzy muzykę chrześcijańską. W skład zespołu wchodzą: Ola Kuśmider - śpiew, Agata Seidel - śpiew, Arek Suchara - bas, Krzysztof Kabut - perkusja, Artur Tekieli - instrumenty klawiszowe oraz lider zespołu Damian "Struna" Surow - gitara i śpiew. Na płycie znalazło się 12 piosenek i tyle samo mogliśmy usłyszeć podczas koncertu. Niespodzianką był gościnny udział Chóru z I Liceum Ogólnokształcącego im. Henryka Sienkiewicza oraz zespołu Nowe Imię. Zaśpiewały: Zuzanna Urbanik, Milena Rudolf, Martyna Waluś, Magdalena Auer, Barbara Bandrowska, Jadwiga Zejer oraz Alicja Moskal. Imprezę otworzył dyrektor Miejskiego Ośrodka Kultury Piotr Gabrysz.

- Zdarza mi się grywać na gitarze, ale Damian robi to zdecydowanie lepiej. Popełniłem kilka tekstów piosenek, ale Damian pisze lepsze teksty. Od czasu do czasu też coś zaśpiewam, ale Damian śpiewa zdecydowanie lepiej ode mnie. To mnie zmotywowało, aby być na tym koncercie - powiedział dyrektor MOK.

 

Wywiad z liderem zespołu Back To Life przeczytacie w najnowszym wydaniu Nowej Gazety Lokalnej, która ukaże się we wtorek, 20 października.

Rafał Pulkowski

Zdjęcia (23)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe