sobota, 27 czerwca 2026 23:18
Reklama Dental Clinic - baner reklamowy
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Wystawa stała w muzeum „Ziemia kozielska i jej mieszkańcy”

Muzeum Ziemi Kozielskiej od 27 października od godz. 14 zaprasza do swojej siedziby na zwiedzanie wystawy stałej pn. „Ziemia kozielska i jej mieszkańcy”.
Wystawa stała w muzeum „Ziemia kozielska i jej mieszkańcy”

Dotychczasowa ekspozycja wzbogacona została w nowe elementy, zarówno w warstwie eksponatów, jak i opisów. Jak informuje muzeum, najważniejszym uzupełnieniem będzie narracja – zamieszczona na numerowanych planszach, która pomoże zwiedzającym w odnalezieniu kolejności i chronologii opowieści o ziemi kozielskiej i jej mieszkańcach.

Modernizacja dotychczasowej ekspozycji, by można było ją uznać za wystawę stałą, pozwoli na zakończenie fazy organizacji Muzeum Ziemi Kozielskiej.

Więcej o muzeum w Koźlu: TUTAJ.



Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: Pipa Treść komentarza: stary_zgred,nie komplikuj,kup sobie gaz pieprzowy,dobrej marki. Data dodania komentarza: 27.06.2026, 20:59 Źródło komentarza: Dwa owczarki niemieckie pogryzły 9-letniego chłopca. Lądował śmigłowiec LPR Autor komentarza: stary_zgred Treść komentarza: Basenów kąpielowych w KK było ci u nas dostatek i było tak: ten w Azotach był jak Yetti – każdy słyszał, mało kto tam bywał z zachodniej części miasta i cuda nie widy co tam niby nie było – podgrzewana woda i inne. Basen w Koźlu to był multifunkcjonalny obiekt rekreacyjno – sportowy, który kasował wszystkie inne. Ten wspominam najlepiej. Basen w Kłodnicy był największy obszarowo w mieście, miał trzy niecki basenowe, duża niecka była największą w KK. Ten miał największą renomę w mieście i najciekawszą „klimatycznie” lokalizację. Data dodania komentarza: 27.06.2026, 17:50 Źródło komentarza: Dziś "Wodne oKKo", a dawniej „Azotor”. Przypomnijmy sobie stary obiekt. ZDJĘCIA Autor komentarza: stary_zgred Treść komentarza: Pytanie do Policji: jakby ta sprawa się skończyła, gdyby było tak, że bohater artykułu miałby nie 9 a na przykład 29 lat, nie byłby ofiarą, a ofiarą okazałby się agresywny pies, który zostałby spacyfikowany, nawet na śmierć? Dalej szarpaliby tą dwudziestopięcioletnią gówniarę, która nie wie co robi albo jej dorosłych mentalnie opiekunów, czy też temu hipotetycznemu dwudziestodziewięciolatkowi robiliby sprawę o znęcanie nad zwierzętami? Pytam z zupełnej ciekawości, gdyż miałem podobną sprawę - ja przeżyłem zupełnym przypadkiem a agresywny pies przeżył tylko dlatego, że akurat nie miałem przy sobie odpowiednich narzędzi. Rzecz miała miejsce w okolicach jakiejś zaruściałej chałupy nad brzegiem Odry w okolicach miejscowości Przewóz na trasie rekomendowanej przez Miasto, jako „atrakcyjna i ciekawa trasa rowerowa”. I nie lądował wtedy medyczny helikopter, musiałem poradzić sobie sam. W lokalnej prasie też o tym nie pisano. Data dodania komentarza: 27.06.2026, 17:36 Źródło komentarza: Dwa owczarki niemieckie pogryzły 9-letniego chłopca. Lądował śmigłowiec LPR Autor komentarza: suweren Treść komentarza: Wstyd dla tego miasto to oko. 5x mniejsze Zdzieszowice mają o niebo lepsze kąpielisko. Kąpielisko letnie rzecz jasna choć o tym naszym pozasezonowym obiekcie też niewiele dobrego można powiedzieć - mniejsze miasta mają o wiele atrakcyjniejsze. Nic mnie tu nie przyciąga, podczas gdy w latach 80-tych to podczas wakacji był to obowiązkowy punkt programu - człowiek naprawdę jechał tam z przyjemnością. Data dodania komentarza: 27.06.2026, 17:12 Źródło komentarza: Dziś "Wodne oKKo", a dawniej „Azotor”. Przypomnijmy sobie stary obiekt. ZDJĘCIA Autor komentarza: Alicja Treść komentarza: Agresywne psy do uśpienia. Data dodania komentarza: 27.06.2026, 16:46 Źródło komentarza: Dwa owczarki niemieckie pogryzły 9-letniego chłopca. Lądował śmigłowiec LPR Autor komentarza: Karolina Polka Treść komentarza: Funkcjonariusze w dobrze wygłuszonych radiowozach nie słyszą ryczących wydechów aut i moto od 20.00 do 23.00 .Każdy wieczór. Data dodania komentarza: 27.06.2026, 16:42 Źródło komentarza: Wzmożone kontrole policji na naszych drogach. Nie będzie taryfy ulgowej. ZDJĘCIA
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama Moja Gazetka - strona główna