Protestowali w halloweenowych przebraniach

  • 31.10.2020, 21:09
  • Rafał Pulkowski
Protest kobiet w halloween
loadingŁaduję odtwarzacz...
To już kolejny "spacer" w Kędzierzynie-Koźlu, podczas którego mieszkańcy protestują przeciwko zaostrzeniu prawa aborcyjnego. Tym razem niektórzy przebrali się z okazji halloween, a hasłem przewodnim było: "rząd powinien się bać".

Po raz szósty "spacer" po ulicach Kędzierzyna-Koźla przyciągał kolejne osoby. Tym razem wzięło w nim udział blisko 300 osób. Standardowo wyruszył spod dworca PKP, gdzie również zakończyła się ta "grzeczna część". W niedzielę, 1 listopada protestujący robią sobie przerwę. W poniedziałek natomiast ma się odbyć sam protest pod dworem PKP - bez "spaceru", Główne wydarzenie zaplanowane jest na wtorek, 3 listopada na godzinę 17.

Od kilku dni "spacery" przebiegają w bardzo spokojnej atmosferze. Policjanci zabezpieczają skrzyżowania i czuwają nad bezpieczeństwem zarówno protestujących, jak i osób postronnych.

Rafał Pulkowski

Czy popierasz protesty kobiet przeciwko orzeczeniu Trybunału Konstytucyjnego ws. aborcji?

Zdjęcia (48)

Podpięte galerie zdjęć:

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (10)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

zxx
zxx 02.11.2020, 18:56
W odróżnieniu od was ludzie w Kędzierzynie-Koźlu mają rodziny i swoje obowiązki.
Ann
Ann 02.11.2020, 12:32
Przerażające to jest !!! Lekarze, pielęgniarki, służby medyczne, wojsko wszyscy starają się walczyć z pandemią, a ta sterowana i opłacana dzicz na ulicy robi zadymę i naraża nas wszystkich i państwo na rozwałkę !!! O to im tylko chodzi !!!
Alina
Alina 02.11.2020, 08:12
https://koziej.pl/wp-content/u…

Czyżby nowa WRON-a?

PS
Młodzieży przypomnę:
WRON - Wojskowa Rada Ocalenia Narodowego powołana za komuny w czasie stanu wojennego.
Czyżby historia zatoczyła koło?
gość
gość 01.11.2020, 22:20
banda oszołomów.
Manifa
Manifa 01.11.2020, 18:38
Ty durny kedzierzynie, to jest walka o wszystko!!!! Dlaczego siedzicie w domach?!?! Dlaczego nie rozumiecie co sie wlasnie dzieje???
dss
dss 02.11.2020, 18:51
normalni ludzie cięzko pracują, żeby inni łazili be celu i roznoaili koronawirusa
Do cymbalistów
Do cymbalistów 02.11.2020, 08:21
Dla ciebie to jest chyba jakaś walka, więc zjeżdżaj na front a nie rozsiewasz zarazę razem z tą watahą z rykowiska. Smarkom się we łbach poprzewracało. Chyba za dobrze mają w tych czasach. Poprzyzwyczajane to do bezkarności. Na szczęście jeszcze normalnych ludzi jest wiecej. Będziecie poszczekiwać jak kundle to się niedługo ockniecie z letargu. Banda oszołomów. Myślą, że to jakaś zabawa. Oprócz przekleństw i pstrykania w smartfona nic ni potrafią zrobić. Siewcy zarazy.
ello
ello 01.11.2020, 11:30
A seniorka ze zdjęcia 29 i 45 łazi i łazi z tym kartonem. Wszędzie musi się pokazać, w czym tylko prezydentka bierze udział. Wiarygodność jej przekazu jest jak zwykle potwierdzona... Ileż to podpisów zebrała pod tym kartonem - wszystkie widać, jak na dłoni... Realizacja własnych interesów wszędzie, gdzie się coś dzieje w KK przecież musi być - lans i PR zatem jak najbardziej. Byleby tylko ogrzać się przy władzy.
Jakie to żałosne.
and
and 01.11.2020, 10:14
A Pan policjant prowadzi stado baranów jako pierwszy zamiast rozgonić to towarzystwo na cztery wiatry
ogłaszam