Mamy czterech nowych policjantów. Złożyli już uroczyste ślubowanie

  • 18.11.2020, 13:12
  • Źródło: KPP Kędzierzyn-Koźle
Mamy czterech nowych policjantów. Złożyli już uroczyste ślubowanie
"Ja, obywatel Rzeczpospolitej Polskiej, świadom podejmowanych obowiązków policjanta..." - to początek roty ślubowania, którą dzisiaj w naszej jednostce złożyło 4 nowych funkcjonariuszy. Komendant Powiatowy Policji w Kędzierzynie-Koźlu podinsp. Hubert Adamek przywitał młodych adeptów, życząc im satysfakcji z pełnionej służby i sukcesów zawodowych.

18 listopada w Komendzie Powiatowej Policji w Kędzierzynie-Koźlu odbyło się ślubowanie 4 nowo przyjętych policjantów. Podczas uroczystości Komendant Powiatowy Policji w Kędzierzynie-Koźlu podinsp. Hubert Adamek złożył nowym funkcjonariuszom gratulacje i życzył sukcesów w przyszłej służbie.

Z uwagi na bezpieczeństwo wszystkich uczestników i panujące obostrzenia, przebieg ślubowania został zmieniony. Miał ono uproszczoną formę i odbywał się bez gości. Teraz nowo przyjęci policjanci odbędą szkolenie podstawowe, po czym wrócą do naszej jednostki, gdzie będą dbać o bezpieczeństwo obywateli.

Przypominamy, że dobór do policji wciąż trwa. Dokumenty można składać całodobowo w kędzierzyńsko-kozielskiej komendzie i komisariacie.

Źródło: KPP Kędzierzyn-Koźle

Zdjęcia (8)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe