Praca na fotografiach z PRL. Weź udział w sentymentalnym konkursie

  • 09.12.2020, 17:55
  • A
Praca na fotografiach z PRL. Weź udział w sentymentalnym konkursie
Jeśli masz wśród zbiorów zdjęcia sprzed lat i chcesz podzielić się z innymi swoimi wspomnieniami z przeszłości, weź udział w nowej akcji internetowej. Konkurs „Nasza praca w PRL” trwa jeszcze do 12 stycznia.

Podziel się z innymi swoimi zdjęciami, na których uwieczniona została twoja praca w niełatwych czasach PRL. Dla młodszego pokolenia będzie to niezwykle ciekawa lekcja historii, a dla tych, którzy pamiętają te czasy, chwila refleksji nad minionymi latami. Wszystkie nadesłane przez uczestników konkursu zdjęcia zostaną ukazane w wirtualnej galerii wieńczącej projekt.

W konkursie pod hasłem #naszapracawPRL mogą wziąć udział osoby, które ukończyły 50. rok życia i mieszkają w województwie opolskim lub śląskim. Możesz zapisać się samodzielnie lub poprosić o wypełnienie formularza bliską osobę. Wystarczy twoja zgoda na wypełnienie zgłoszenia. Należy przesłać do 3 zdjęć w formie elektronicznej poprzez formularz: https://www.aplikuj.pl/konkurs-prl-zachod-zgloszenie

Jest o co grać, na laureatów czekają: kurs komputerowy, telefony komórkowe, książki i gadżety.

Czas świąt jest idealny na powspominanie dawnych lat i przeglądanie starych fotografii rodzinnych. Przy tej okazji zachęcamy do podzielenia się kawałkiem historii i uczestnictwa w internetowej zabawie!

Organizatorem konkursu jest portal https://www.aplikuj.pl/. Więcej informacji i regulamin projektu znajdziesz na stronie konkursu.

A

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe