Zdobądź dofinansowanie dla swojego stowarzyszenia

  • 04.02.2021, 12:12
  • Źródło: Urząd miasta
Zdobądź dofinansowanie dla swojego stowarzyszenia
Startuje Program Aktywni Obywatele – Fundusz Regionalny, w ramach którego organizacje pozarządowe mogą ubiegać się o dofinansowanie na realizację swoich działań. Nabór poprzedzi bezpłatna konferencja online.

Przedstawiciele III sektora mogą pozyskać środki na swoją aktywność prowadzoną na terenie całej Polski (z wyjątkiem m.st. Warszawy) w czterech obszarach tematycznych:
1.Ochrona praw człowieka
2.Działanie na rzecz różnorodności społecznej i przeciwdziałanie wykluczeniu
3.Budowanie kultury demokratycznej i zaangażowania obywatelskiego na poziomie lokalnym
4.Wsparcie rozwoju sektora społecznego

Nabór w ramach pierwszego konkursu planowany jest od 17 marca. Wcześniej, w imieniu organizatorów zachęcamy wszystkie organizacje i zainteresowane osoby do udziału w bezpłatnej konferencji online otwierającej Program Aktywni Obywatele - Fundusz Regionalny. Odbędzie się ona w najbliższy piątek, 5 lutego. Szczegółowe informacje można znaleźć na stronie: https://frdl.org.pl/informacje/aktualnosci/konferencja-otwierajaca-program-aktywni-obywatele-fundusz-regionalny.

Program Aktywni Obywatele – Fundusz Regionalny realizowany jest przez konsorcjum w składzie: Fundacja Rozwoju Demokracji Lokalnej im. Jerzego Regulskiego (lider), Fundacja Edukacja dla Demokracji i Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego. Program jest finansowany przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię w ramach funduszy EOG. Jego budżet to 23 miliony euro.

Źródło: Urząd miasta

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe