"Opera in Love". Koncert na żywo w Domu Kultury "Chemik"

  • 10.02.2021, 11:23
  • Ł
"Opera in Love". Koncert na żywo w Domu Kultury "Chemik"
Kultura częściowo zostaje odmrożona i Miejski Ośrodek Kultury w Kędzierzynie-Koźlu już 14 lutego o godz. 17 zaprasza na Walentynkową galę operowo-operetkową pt. „Opera in Love” w wykonaniu Grupy Operowej Sonori Ensemble.

Grupa Operowa Sonori Ensemble serdecznie zaprasza na wyjątkowy koncert, którego tematem przewodnim jest miłość i jej rozmaite odcienie, ukazane przez najsłynniejszych kompozytorów scenicznych. W programie nie zabraknie lirycznych romansów, duetów i scen miłosnych, brawurowych i efektownych popisów wokalnych oraz odrobiny subtelnego dowcipu.

Śpiewacy zaprezentują ponadczasowe przeboje operetkowe oraz barwne sceny operowe z dzieł najsłynniejszych kompozytorów m.in.: Mozarta, Rossiniego, Verdiego, Pucciniego, Delibesa, Gounoda, Offenbacha, Straussa, Kalmana, Gershwina i innych. Utalentowanym, znakomitym solistom młodego pokolenia towarzyszyć będzie wybitny wirtuoz fortepianu, całość zaś zgrabnie oplecie słowo wiążące.

Zapraszamy na niepowtarzalny wieczór operowy pełen emocji i uczuć w towarzystwie wspaniałych głosów operowych! Gala „Opera in Love" to wspaniały prezent Walentynkowy i nie tylko!

Grupa Sonori Ensemble ma na swoim koncie ponad 350 koncertów w salach koncertowych, teatrach i innych instytucjach kultury Polsce i za granicą. Do ważniejszych osiągnięć należą: występy z Orkiestrą Filharmonii Zielonogórskiej, trzykrotny występ podczas Nowosolskiej Jesieni Artystycznej, gdzie artyści koncertowali m.in. obok Grupy MoCarta oraz orkiestry Arte dei Suonatori, koncert w ramach prestiżowego cyklu „Wieczory u Attavantich" w Jarosławiu, spektakl „Mozartiada" podczas festiwalu Drama Teatralna w Tarnobrzegu.

Bilet w cenie 25 zł do kupienia w kasach kin „Chemik” i „Twierdza” oraz on-line poprzez stronę MOK.

Ł

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe