Dwa medale w finale Licealiady

  • 28.03.2019, 11:46
  • Ł
Dwa medale w finale Licealiady I LO
Dwie drużyny z Kędzierzyna-Koźla wystąpiły w finale wojewódzkim szkół średnich w siatkówce mężczyzn. Obie stanęły na podium, ale tytuł mistrzowski trafił do Nysy.

Turniej finałowy "Licealiady" rozegrany został w kędzierzyńskiej hali „Azoty” 26 marca. Złotego medalu bronili siatkarze z I Liceum Ogólnokształcącego, jednak wielki apetyt na odebranie im tytułu mieli zawodnicy z Zespołu Szkół i Placówek Oświatowych w Nysie. Po emocjonujących i stojących na niezłym poziomie pojedynkach goście wygrali wszystkie mecze i po trzech latach znów sięgnęli po tytuł mistrzowski.

 

Drugie miejsce, po zwycięstwach nad Zespołem Szkół Żeglugi Śródlądowej oraz I Liceum Ogólnokształcącym z Kluczborka, odniosła ekipa kozielskiego ogólniaka w składzie: Jakub Bakota, Jakub Bugajski, Piotr Gębarzewski, Jakub Jaruzal, Dawid Jochem, Maciej Kaczmarek, Markus Kosian, Paweł Kurzyński, Sebastian Nowak, Kacper Ochocki, Maciej Wóz i Adrian Zając.

 

Na najniższym stopniu podium stanęli siatkarze z „Żeglugi”, którzy w starciu decydującym o brązowym krążku, pokonali w dwóch setach gości z Kluczborka. Zespół wystąpił w składzie: Jan Śliwak, Jakub Szczucki, Jakub Brdękiewicz, Bartosz Lukaj, Wojciech Gabryś, Kuba Jelito, Jakub Wypchoł, Dawid Wydra, Dawid Rapacz, Paweł Niedziałkowski, Jakub Górecki i Jakub Fortuna.

Ł

Zdjęcia (3)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe