Młodzi artyści - kreatywne zajęcia dla dzieci w MOK

  • 16.02.2021, 11:46
  • Grzegorz Łabaj
Młodzi artyści - kreatywne zajęcia dla dzieci w MOK
Miejski Ośrodek Kultury w Kędzierzynie-Koźlu zaprasza dzieci wraz z rodzicami na kreatywne zajęcia on-line pn. "Młodzi artyści", które odbywać się będą we wtorki o godz. 16.30.

Cykliczne zajęcia dla dzieci w wieku 3-10 lat, prowadzone na Facebooku MOK przez Agnieszkę Mirkiewicz. Proste i zabawne projekty rękodzielnicze dla maluchów. Zadania są krótkie i łatwe do wykonania.

"Każde dziecko lubi tworzyć i dlatego warto znaleźć właściwą drogę, by mu to umożliwić. Zajęcia pomagają maluchom nauczyć się postępowania zgodnie ze wskazówkami - krok po kroku. Dzięki temu ukończą daną pracę. Takie aktywności pomagają dziecku rozwijać kreatywność i umiejętności motoryczne. Rzemiosło, nawet to, które wykonują najmłodsi, to także forma wyrażania siebie i pomimo pokazania danego przykładu dzieci mogą swobodnie dostosować i zmieniać prace tak, jak chcą. Pozwólmy im na to! I najważniejsze na koniec - takie działania pomagają budować pewność siebie naszych pociech" - podkreśla prowadząca zajęcia.

Podczas zajęć 16 lutego dzieci będą tworzyły śmiesznego pingwinka w nausznikach.

Aby wykonać ten projekt potrzeba przygotować: papierowy talerzyk, dwie białe kartki A4, , czarną farbę, kredki, mazaki bądź farbki w ulubionych kolorach, pędzel do malowania, klej, nożyczki oraz szablon pingwinka - plik do pobrania i samodzielnego druku: TUTAJ.

Grzegorz Łabaj

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe