Mężczyzna z nożem napadł na sklep monopolowy w Koźlu. W środku była młoda ekspedientka

  • 24.03.2021, 16:16
  • RP
Mężczyzna z nożem napadł na sklep monopolowy w Koźlu. W środku była młoda…
Jak poinformowali nas czytelnicy, 24 marca doszło do napadu na sklep monopolowy przy ulicy Chrobrego w Koźlu. Sprawca miał mieć przy sobie nóż. Oddalił się z miejsca zdarzenia, gdzie pracują już policjanci z psem tropiącym.

W chwili zdarzenia w sklepie przebywała młoda ekspedientka, która zaczęła pracę w monopolowym przy ul. Chrobrego zaledwie dwa miesiące temu. Z informacji przekazanych przez jej rodzinę wynika, że dziewczynie nic się nie stało.

- Jakiś chłopak podszedł do córki z nożem, kazał jej opróżnić kasetkę i oddać telefon. Ale ona powiedziała, że nie ma przy sobie telefonu i chłopak uciekł - relacjonowali obecni na miejscu rodzice pracownicy sklepu.

- Przed godz. 16 otrzymaliśmy zgłoszenie, z którego wynikało że w jednym ze sklepów na terenie miasta miało dojść do rozboju. Na miejsce zostali skierowani policjanci. Czynności trwają. To wszystko, co na tę chwilę mogę powiedzieć - przekazała kom. Magdalena Nakoneczna, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Kędzierzynie-Koźlu.

RP

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe