Rekrutacja dzieci do przedszkoli będzie trwała od 13 do 20 maja. Podajemy listę placówek

  • 07.05.2021, 11:08
  • Źródło: Urząd Miasta
Rekrutacja dzieci do przedszkoli będzie trwała od 13 do 20 maja. Podajemy…
Od 13 do 20 maja potrwa rekrutacja uzupełniająca do przedszkoli prowadzonych przez gminę Kędzierzyn-Koźle. O miejsce mogą się ubiegać rodzice, których dzieci nie zostały przyjęte podczas rekrutacji właściwej oraz ci, którzy starają się o to po raz pierwszy. Nabór odbywa się tylko do placówek, które dysponują jeszcze wolnymi miejscami.

Na zarejestrowanie dziecka i dostarczenie do placówki pierwszego wyboru podpisanego wniosku rodzice mają czas od 13 maja od godz. 8.00 do 20 maja do godz. 14.30. Nabór uzupełniający odbywa się według takich samych zasad jak rekrutacja właściwa. Możliwe jest także zapisanie dzieci urodzonych w styczniu i w lutym 2019 r.

Listy kandydatów zakwalifikowanych do poszczególnych placówek zostaną opublikowane 8 czerwca. Rodzice będą mieli tydzień (do 15 czerwca, do godz. 14.30) na potwierdzenie woli skorzystania z usług przedszkola, do którego dziecko zostało przyjęte. 19 czerwca zostanie ogłoszona ostateczna lista przyjętych maluchów.

Ważne! Brak potwierdzenia woli przyjęcia miejsca w przedszkolu, do którego dziecko zostało zakwalifikowane, jest jednoznaczny z rezygnacją.

Źródło: Urząd Miasta

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe