Środa, 19.06.2019

O Wyspach Owczych w Klubie Podróżnika

  • 10.04.2019, 18:54 (aktualizacja 10.04.2019, 18:59)
  • Ł
O Wyspach Owczych w Klubie Podróżnika Wikipedia
Miejska Biblioteka Publiczna w Kędzierzynie-Koźlu zaprasza na spotkanie "Klubu Podróżnika", które odbędzie się w filii nr 5 przy ul. Damrota 11 kwietnia o godz. 17.

Tym razem gościem biblioteki będą Violetta i Tomasz Ciesielczukowie, którzy przedstawią prelekcję pt. „Wyspy naprawdę owcze”.

Małżeństwo z Opola, które w swoich wyjazdach poprzez kontakt z naturą i drugim człowiekiem poszukuje chwili wytchnienia od pędzącego świata.
Wyspy Owcze leżące trochę na uboczu od głównych szlaków turystycznych są dobrym miejscem na taki czas. Będąc na tym naprawdę niewielkim skrawku lądu można poczuć wolność, niezależność, a upływ czasu przestaje mieć dla nas znaczenie. Jeśli lubisz wędrować na pustawych szlakach, nie obawiasz się kapryśnej pogody i łakniesz pięknych widoków – to miejsce dla ciebie. Czyste powietrze, świeża zieleń trawy, wysokie klify, ale także gwarantowany wiatr i deszcz sprawiają, że miejsce to ma szczególny, niepowtarzalny klimat.

Projekt dofinansowano ze środków budżetu miasta Kędzierzyna-Koźla przeznaczonych na edukację ekologiczną w ramach Miejskiego Centrum Ekologicznego „Zielona Biblioteka"

 

Ł

Zdjęcia (1)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe