Siatkarze Grupy Azoty ZAKSA w stolicy. Minister gratulował najlepszej drużynie Europy

  • 07.05.2021, 14:33
  • Źródło: Grupa Azoty
Siatkarze Grupy Azoty ZAKSA w stolicy. Minister gratulował najlepszej… Puchar trzymają prezes zarządu Grupy Azoty Tomasz Hinc i prezes klubu Sebastian Świderski
Siatkarze Grupy Azoty ZAKSA 7 maja gościli w Warszawie, gdzie w siedzibie Ministerstwa Aktywów Państwowych spotkali się z wicepremierem Jackiem Sasinem i prezesem zarządu Grupy Azoty Tomaszem Hincem.

Drużyna z Kędzierzyna-Koźla zebrała zasłużone gratulacje za wygranie siatkarskiej Ligi Mistrzów i zdobycie tytułu najlepszej drużyny klubowej w Europie. Jacek Sasin podziękował też zawodnikom i całemu sztabowi trenerskiemu za wysiłek i ciężką pracę włożoną w cały sezon. W swojej wypowiedzi podkreślił także ważną rolę Grupy Azoty we wspieraniu polskiego sportu, w tym także klubu z Kędzierzyna-Koźla.

W spotkaniu w ministerstwie uczestniczyli także: prezes zarządu Grupy Azoty - Tomasz Hinc, prezes ZAKSY - Sebastian Świderski, wiceprezes Polskiego Związku Piłki Siatkowej ds. międzynarodowych - Ryszard Czarnecki oraz doradca społeczny ds. sponsoringu sportu przez spółki Skarbu Państwa - Danuta Dmowska-Andrzejuk.

Warto także wspomnieć, że Spółki Skarbu Państwa, w tym Grupa Azoty, inwestują łącznie w polski sport ponad 200 milionów złotych rocznie.

Źródło: Grupa Azoty

Zdjęcia (3)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

TAK
TAK 11.05.2021, 08:03
Sasin ? kto to taki . Ach kojarzę ,to ten od poczty . Żenada , Z A K S A -taki mistrz , to nie bele co . . To powinien być ktoś godny .
perkoz
perkoz 09.05.2021, 01:05
no, do sasina pojechali najwybitniejsi.

Pozostałe