Klub Kibica ZAKSA Kędzierzyn-Koźle wsparł kozielską stadninę koni

  • 20.05.2021, 11:06 (aktualizacja 20.05.2021, 11:14)
  • Andrzej Kopacki
Klub Kibica ZAKSA Kędzierzyn-Koźle wsparł kozielską stadninę koni
Członkowie Klubu Kibica ZAKSA Kędzierzyn-Koźle odwiedzili kozielską Stadninę Koni na Wyspie, by przekazać klubowe gadżety na licytację wspierającą akcję „Siano na siano”.

Do akcji włączyła się również Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle przekazując swoje prezenty. Niebawem na profilu stadniny pojawi się informacja w jaki sposób można wesprzeć cel licytując te promocyjne akcesoria. Trzeba uważnie obserwować media społecznościowe. Będzie to niepowtarzalna okazja by wejść w posiadanie tych wyjątkowych, historycznych przedmiotów pomagając przy okazji kozielskiej stadninie.

Stadnina otrzymała m.in. ręczniki, podkoszulki, zdjęcia, smycze, kubki, bidony. Jest tam również piłka z podpisami całego mistrzowskiego zespołu Grupy Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle. Licytacja ruszy w najbliższych dniach.

- Wspieramy lokalne inicjatywy i zapewne na tym nie poprzestaniemy. Polecamy wam odwiedzić to urokliwe miejsce na mapie Kędzierzyna-Koźla, tym bardziej że zmienia się cały czas i na pewno każdy znajdzie tam coś dla siebie. Konie są przeurocze - czytamy na facebookowym portalu Klubu Kibica ZAKSA Kędzierzyn-Koźle.

- Jestem bardzo mile zaskoczony tą inicjatywą Andrzeja Kosiewicza, prezesa Klubu Kibica ZAKSA Kędzierzyn-Koźle, że pamiętał o nas. Wspierajmy się jak tylko możemy i łączmy siły na naszym lokalnym podwórku - mówi Paweł Marcinkowski, dzierżawca kozielskiej stadniny koni.

Andrzej Kopacki

Zdjęcia (6)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Smutna
Smutna 20.05.2021, 14:27
Brawo "PREZIO", szkoda że klubowicze za cały rok nic nie dostali. BRAWO TY !!!

Pozostałe