Sprawnie i pewnie. Warto skorzystać z Mobilnego Punktu Spisowego

  • 09.06.2021, 11:51
  • W
Sprawnie i pewnie. Warto skorzystać z Mobilnego Punktu Spisowego Ilustr. GUS
To jednorazowe akcje, stąd warto maksymalne wykorzystać taką możliwość spisania się. W Łanach przez kilka godzin jednego czerwcowego dnia będzie funkcjonował mobilny punkt spisowy. Pracownicy Urzędu Statystycznego w Opolu zawitają też do innych gmin wiejskich naszego powiatu.

W środę 16 czerwca w  godzinach 10.00-14.00 w Budynku Wielofunkcyjnym w Łanach przy ul. Głównej 96b do dyspozycji mieszkańców będzie Mobilny Punkt Spisowy Urzędu Statystycznego w Opolu. W punkcie będzie możliwość spisania się osób w ramach Narodowego Spisu Powszechnego Ludności i Mieszkań 2021.

"Wszystkich chętnych serdecznie zapraszamy" - zachęcają w Urzędzie Gminy w Cisku.

Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021 rozpoczął się 1 kwietnia i potrwa do końca września. Początkowo zakładano, że spisać będzie się można do 30 czerwca. Z powodu pandemii koronawirusa termin wydłużono.

Od Moniki Bartel z Urzędu Statystycznego w Opolu 9 czerwca dowiedzieliśmy się, że Mobilny Punkt Spisowy reprezentowanej przez nią instytucji w czwartek 17 czerwca pojawi się w Poborszowie lub Kamionce w gm. Reńska Wieś, a we wtorek 29 czerwca w Gościęcinie w gm. Pawłowiczki. Warto śledzić strony internetowe naszych samorządów, na których będą się pojawiać zaktualizowane informacje.

W

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe